Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit változtatnátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit változtatnátok meg a péniszeteken és miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

a pénisz olyan mint a pénz: akármennyi van egy kis plusz mindig jól jön. :D

Én nem változtatnék meg semmit az enyémen mert az enyém pont jó :D

2015. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

A hosszát!

Mert most 24 cm és azkibasott hosszu! Mondjuk kb 17#18 cm esre.

2015. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Adnék még hozzá 3-4 centit hosszára, 1 centit az átmérőjére és felfelé görbülővé tenném, nem pedig oldalra :)

Azért változtatnám meg, mert számomra így lenne tökéletes, de amúgy a jelenlegi állapotával sincs különösebb problémám.

2015. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Szeretném hogy olyan 20 centi hosszú legyen és vagy 5cm vastag nagyon izmos és eres és addig bírjam hogy kielégíthessek egyszerre akár három nőt is. Ne ez a 16 cm legyen. Nem kell egy nőnek sem. Még nem voltam nővel. 29/F
2015. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Nem a méreted miatt nem voltál nővel, ezt elhiheted... Nekem sincs nagyobb, de mégis voltam már többel is.


Egyébként semmit nem változtatnék rajta, hosszra pont jó, néha így is mélyre megy bizonyos pózokban.

26/F

2015. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Na ha nem a méretem miatt nem voltam nővel mert a külsőm sem egy női ideál akkor mit tegyek hogy nővel legyek. Nem írnak semmit egy társkeresőn sem és semmit nem írnak és nem állnak szóba és elutasítanak. Pedig azt mondják tényleg kedves és normális vagyok. Elhiheted ha mindenemet átplasztikázhatnám és ekkora farkam lenne és ha nem is gazdag, de nem szegény lennék már lefeküdhettem volna 500 nővel is. De így nincs esélyem.
2015. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

mindenkinek van esélye dugni... CSak ismerned kell a határaidet. Ha rusnya vagy akkor rusnya nőt keress és ne a topmodellekre várj...

Ha rinyagép vagy akkor ne egy vagány csajt keress...

Mindenki egyenlő esélyekkel indul a punciért vivott harcba, a te döntésed hogy mikor füzöl fel egy párat a farkadra...

2015. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7es- na ebben óriásit tévedsz. Nincs olyan hogy egyenlő esély. Nincs egyenlő esély egy nőnél sem. Amit a genetika adott azod van. Ha nagyon rosszat kapsz akkor semmi esélyed sincs. A nők úgy válogatnak közöttünk mint amikor vásárolni szoktak a boltban. Az a fontos hogy nekik mi éri meg. Egy férfinek ebbe nincs beleszólása. A nő dönt hogy van a punci vagy nincs. És a nő a jó adottságokkal rendelkező férfinak adja magát. Akár csapodár akár milyen. Mert csak ez számít. Nekem is volt hogy tetszett lány azt hittem lefekszik velem. De mással feküdt le és csak azért mert a a fiú jobban nézet ki. És ezt meg is mondta. El kellet ismernem tényleg jobban nézett ki mint én. De hát nálam nem nehéz jobban kinézni. Ez az egyenlő esély amit írtál egy nagyon nagy baromság.
2015. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én aztán semmit. 21 centis és gyönyörű szép :D


21/F

2015. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A nőt változtatnám rajta időnként és azért mert a változatosság gyönyörködtet :)
2015. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!