Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek azért megcsalhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért megcsalhat a párom mert óvszerrel kell szexelnie és azt utálja?

Figyelt kérdés

Nagyon leritkultak az együttlétek.

És mivel lett egy közös gyerekünk a gondolattól is pánikol nehogy ismét teherbe essek.

Ezért dupla védelmet élvez.

Az az nem elég az óvszer de még orgazmus előtt ki is rántja a vaginámból a péniszét.

Utálja az óvszert de mivel csak havonta 2-3 alkalommal vagyunk együtt ezért sokkal olcsóbb megoldás az óvszer, és még a baciktól is véd.

Érzékeny a pénisze , a férfiassága elillan amint felhelyezi az óvszert.

Nagyon retteg a terhesség gondolatától is, ezért azt vettem észre inkább nem is szexel ha csak nem rágom már a fülét érte.

Nagyon félek hogy el veszíthetem, valami baj van, nem kíván vagy csak tényleg a félelem van jelen csak nála.

Van egy ismerős aki el van kötve és nem lehet már gyereke, olyan buta vagyok hogy már féltékeny vagyok rá is mert ha összejönnének akkor ugye még óvszer se kéne.



2015. szept. 3. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Havi 2-3 alkalom es hisztizel hogy megcsal en baratnom jo ja havi egyszer akarja. Megse hisztizek meg nem csalom meg. Ja es en se elvezhetek el benne pedig szeretnek.
2015. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mert tuti nem vallaná be ha úgy is lenne.
2015. szept. 3. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:

"Az az nem elég az óvszer de még orgazmus előtt ki is rántja a vaginámból a péniszét."

Szereti a rántott húst...

2015. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!