Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek azért megcsalhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért megcsalhat a párom mert óvszerrel kell szexelnie és azt utálja?

Figyelt kérdés

Nagyon leritkultak az együttlétek.

És mivel lett egy közös gyerekünk a gondolattól is pánikol nehogy ismét teherbe essek.

Ezért dupla védelmet élvez.

Az az nem elég az óvszer de még orgazmus előtt ki is rántja a vaginámból a péniszét.

Utálja az óvszert de mivel csak havonta 2-3 alkalommal vagyunk együtt ezért sokkal olcsóbb megoldás az óvszer, és még a baciktól is véd.

Érzékeny a pénisze , a férfiassága elillan amint felhelyezi az óvszert.

Nagyon retteg a terhesség gondolatától is, ezért azt vettem észre inkább nem is szexel ha csak nem rágom már a fülét érte.

Nagyon félek hogy el veszíthetem, valami baj van, nem kíván vagy csak tényleg a félelem van jelen csak nála.

Van egy ismerős aki el van kötve és nem lehet már gyereke, olyan buta vagyok hogy már féltékeny vagyok rá is mert ha összejönnének akkor ugye még óvszer se kéne.



2015. szept. 3. 08:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Hozzátenném hogy soha nem volt rá még példa hogy amikor én kezdeményeztem hogy sorozatos visszautasítás van.

Csak ennél az 1 pasinál.

Terhesség előtt minden rendszeres volt.

Korán jött a gyerek.

2015. szept. 3. 08:25
 2/13 anonim ***** válasza:

mióta van gyerek? bent volt a szülésnél?


nem biztos, hogy megcsal, lehet pszichés okai vannak

2015. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"... az óvszer, és még a baciktól is véd.

Érzékeny a pénisze , ..."


A másik nőnél már nem lenne fóbiája a "baciktol"?

Megjegyzem inkább virus.

Csak nem ártana orvoshoz mennie ha ennyire szorongásos, fobiája van?

2015. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele, és beszéld meg! Nem írtál magatokról semmit. A korotok pl. esetleg megmagyarázna dolgokat!

Nekem 40 éves koromban még naponta 2-3-szor kellett a szex!

De a heti 3 most is normális. (60 vagyok)Ha te sem akarsz már másik gyermeket, akkor Te is elköttetheted magad! Beültetett fogamzásgátlt használhatsz, stb..

2015. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én 28 ő 30 éves. És én gondolom hogy véd az óvszer a baciktól.

Azt tervezem hogy 1 hónapig nem fogok szex téren kezdeményezni, 1 hónapon át minden éjjel külön fog aludni éjjel hogy ne zavarja a gyerek éjjel és kipihenhesse magát.

Autógyárban dolgozik és folyton panaszkodik hogy fáradt, 2 nap műszakban összesen 20 órát 2 nap itthon.

Napközben nem vesztegetem az idejét, nem fogunk együtt tölteni időt, elnézek neki mindent, nem megyünk együtt sehova.

Ha ezek után is azt mondja hogy fáradt és egyszer sem kezdeményez akkor megcsalásról lehet szó.

2015. szept. 3. 09:14
 6/13 anonim ***** válasza:

A gyereketek tudatosan vállalt baba, akit mind a ketten akartatok, vagy esetleg nem tervezett "meglepetés baba", akinek a párod nem örült?


Ha netalán ez utóbbi, akkor milyen védekezési módszer mellett fogant meg?


A gyereketek születése előtt milyen volt a szexuális életetek? Fokozatosan csökkent le a szeretkezéseitek száma mindössze havi 2-3-ra?


A szexet leszámítva, milyennek érzed a kapcsolatotokat?

2015. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt tervezem hogy 1 hónapig nem fogok szex téren kezdeményezni, 1 hónapon át minden éjjel külön fog aludni éjjel hogy ne zavarja a gyerek éjjel és kipihenhesse magát.


Miért nem a gyereket rakod külön, miért a férjedet? Nem csodálom, hogy nincs kedve a szexhez ha közben a gyerek ott szuszog a szobában.

2015. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tervezett baba volt.

Mind a ketten akartuk.

Eleven nem is védekeztünk, nagyon kellemes érzés volt se óvszer se semmi minden porcikáját éreztem, éreztema rezonálást is mikor elélvezett.

Nekem hiányzik az az időszak.

De megbeszéltük nem vállalunk több gyereket, neveljük fel egyet de kapjon meg mindent.

Rájött hogy mennyi gonddal jár a gyereknevelés, ő eleinte azt hitte úgy működik a gyereknevelés hogy nem is kell majd a kezébe vennie egyszer sem, minden az anya dolga.

Sok álmatlan éjszaka.

Másként viselkedik mikor csak kettesben vagyunk és másként mikor jelen van a gyerek és felelősség van rajtunk pl egy egyszerű sétálás közben is össze tudunk kapni ha a gyerek jelen van.

Türelmetlenebbek vagyunk olyankor.

Eleinte nem igényeltem a szeretetet a bújást az ölelgetést, mert nem volt párkapcsolatom hozzá voltam szokva hogy nem kell senkit ölelgetni.

Eleinte ő bújt mert azt gondolta nem jön be vagy ilyesmi és nem akart elveszíteni.

Aztán jött egy depis időszakom és ő mindig otthon volt és azt vettem észre hogy rengeteg időt töltök közvetlen körülötte.

És ő ekkor távolodott el, minél jobban távolodott én annál jobban mentem és ki voltam éhezve a szeretgetésre.

Mikor megszületett a gyerek, kivártuk a 6 hetet de akkor még sem gyógyszert sem óvszert nem használtunk, csak megszakításos módszerrel pár hónapig.

De koránt sem volt olyan mint mikor szabadon lehetett belém engedni az anyagot.

Azóta egyszer sem érezhettem hogy belém élvez még gumival sem.

Szedtem utána fogamzásgátlót de akkor is megszakításos módszer is jelen volt.

Végül úgy megdrágult hogy inkább óvszert választottunk.

De attól félek hiába szednék fogamzásgátlót ha ugyanúgy kirántaná és nem élvezhetném ahogy belém élvez.

Viselkedésre olyan mintha a testvérem lenne.

Amikor megy munkába mindig szájra puszival köszön el mikor haza jön nem mindig mert elfelejti.

Egyébként sokszor rideg, és saját magával foglalkozik csak.

Nincsenek hosszú ölelések csak 3-4 másodpercre magához húz és annyi.

Nem járunk el sehova együtt csak vásárolni, de már az sem jó ötlet mert akkor is összeveszünk mert én jobbra mennék ő balra, aztán azt veszem észre hogy ő vásárol én meg loholok utána mint a málhás szamár.

Állandóan a pénzen gondolkodik, sorba kell lecserélni mindent mert sorba romlik el minden, váratlan kiadások.


Egyébként nem egy ölelkezős ember.

2015. szept. 3. 09:40
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert nem lehet külön rakni, így is sokszor kell még hozzá föl ébredni , minden éjjel én kelek föl hozzá,és van mikor így sem sikerül vissza aludnom azonnal, vagy cumi kiesik neki és nem találja vagy a takaróba csavarodott vagy nem találja a cumisüveget vagy kifogyott neki a cumisüveg.

Nincs közvetlen mellettünk lévő szoba csak 3 helységgel odébb tudnám rakni de nem valószínű hogy meghallanám az első nyöszörgéseket.

Amúgy eddig még nem aludt meg sehol tartósan egyedül.

2015. szept. 3. 09:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Megcsalhat éppen, de miért nem tőle kérdezed meg?
2015. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!