Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindent megteszek a szeretőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megteszek a szeretőmnek, akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Hetente találkozunk mindig csak akkor amikor ő keres.Ilyenkor agyon dicséri a külsőm, nagyon rendesen viselkedik. Azt mondja nagyon csinos vagyok, szereti nézni akármit csinálok, szeret velem lenni... Amikor én keresem abszolút nem reagál. Ez a probléma!
2015. szept. 2. 22:16
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
90%
Mert nem kíváncsi rád, csak ha üríteni akar. Mi olyan furcsa ezen?
2015. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%
az 1-es fején találta a szeget!
2015. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te a szeretője vagy, nem? Ha parkban sétálni, gyereket nevelni, együtt megöregedni szeretne veled, akkor valószínűleg nem a szeretője, hanem a felesége lennél.
2015. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném az elöttem szolókat.

Amikor keresd, akkor egyedűl van? Tud nyugodtan, zavartalanul beszélni? És ha olyankor vannak körülötte? Lehet, hogy pont a párja?

2015. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nincs párja
2015. szept. 2. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezek szerint nem is szerezné, hogy te légy az.
2015. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is el foglak keseríteni: a szép szavak a csábításnak szólnak, persze minden bizonnyal így is gondolja, de minden valószínűség szerint egyedülálló szeretne maradni és csak "fuckbuddy"-t keres a személyedben. Vagy az a célja, hogy elbizonytalanodj, sebezhető légy így felnézz rá és mellette maradj- ha te keresed őt akkor azt jelzed ebben a szituációban, hogy te vagy a cuki kiskutya aki pitizik a gazdinak, aki aranyos meg minden, de nem veszi az ember komolyan, hiszen mindig rendelkezésre áll, odajön, bújuk, akárhogy ellöki a gazdi, mert épp nem akarja simogatni.


Állj a sarkadra és beszéld meg vele, hogy mit akarsz te és mit akar ő.

2015. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hapsid, nagyon ügyesen használ téged.

Erről beszélnetek kéne, mert ha ez így marad akkor csak egy eszköz leszel neki, aki rendelkezésre áll ha épp kell neki egy nő.

2015. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, írtad: a szeretőd. Mikor szüksége van arra, hogy kielégüljön, akkor megteszi, ennyi.
2015. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol találkoztok? Nála?biztos hogy nincs neki senkije??? Lehet azért nem válaszol mert letíltott téged és meg sem kapja az üzeneteidet! Vagy csak szerintem szexre kellesz neki. Ígérget ?
2015. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!