Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik ilyen passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen passzívan a barátnőm, amikor pettingelünk?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le, mert valamiért sosem engedi, 1 hónapja vagyunk együtt, én 22, ő 21. Csókolózunk, simogatjuk egymást, de azt már nem akarja, hogy levegyem a bugyiját stb. Miért ilyen, ha állítólag már szerelmes belém?
2015. júl. 2. 00:19
 1/6 RRR ***** válasza:
81%
mert azt gondolja valamiért,hogy nem fog tetszeni neked a puncija
2015. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szűz?

Amúgy egy hónap egyáltalán nem sok idő, nem minden lány teszi szét a lábát már kb a 2.randin.. Lehet, hogy még várni akar, nem áll rá készen.

2015. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha már állitolag szerelmes belém"

ez ugy hangzott mintha te kb elvárnád hogy azért mert szerelmes mindent megtegyen neked. 1 honap nem nagy idö, nem értem a felháborodásod okát. Mit kell ennyire türelmetlenkedni?

Na de h válaszoljak a kérdésre is.

Nem szüz? Mert én mikor szüz voltam, akk voltam ilyen hogy csokoloztam a fiummal, teljesen felizgultam, de ha a mellem vagy nuncim felé indult a keze megijedtem és eltoltam magamtol. Mondjuk ö addig "eröszakoskodott" amig sikerült megnyilnom elötte :) (nem ugy eröszakoskodott..csak rámenösebb volt) bár én nenek örülök mert lehet máig szüz lennék ha nem igy viselkedett vna :D

22L

2015. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem várom el, csak hogy ne úgy viselkedjen, mint aki undorodik tőlem, ha egyszer szerelmes belém.


"de ha a mellem vagy nuncim felé indult a keze megijedtem és eltoltam magamtol"

Ez meg úgy hangzott amúgy, mintha 13 lennél, ráadásul a szövegedet sem tudod tagolni.

2015. júl. 2. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ide figyelj segitséget akartam adni de ha te a barátnödhöz is ilyen bunkon viszonyulsz ne csodálkozz hogy tart töled...aki szüz az tart ezektöl a dolgoktol(legalábbis a többség nem mindenki veti rá magát egyböl a f a sz ra)

de ha te ugy vagy vele hogy ez miatt 13 éves szinten vagyok csak gratulálni tudok. Szerintem barátnöd is érzi milyen vagy azért nem képes elengedni magát elötted. Megérdemled! ;)

2015. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, senki nem vesz komolyan téged már csak az írásod miatt sem, úgyhogy kár strapálnod maga, köszönjük.
2015. júl. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!