Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A szeretőm, amíg nem voltunk együtt buliban oda jött udvarolni, meg is pusziltuk egymást nyilvánosan, mióta összejárunk azóta annyira titkolózik, hogy az már feltűnő (nem köszön, ha meglát rögtön elfordítja a fejét, menekül a társaságból, ha ott vagyok). Miért csinálja ezt? Lehet annak a jele, hogy kezd többet érezni? Mert régen csak simán szexeltünk, most meg ölelés, csókok....

2015. aug. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
szegyell teged :) ilyen egyszeru
2015. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy szégyell, nem pontos. Inkább a lelkiismeretével nincs kibékülve, bűntudata van. Olyan érzése van, hogy aki együtt lát benneteket, tudja, hogy kavartok. Mielőtt összejöttetek volna, azért viselkedett másképp, mert nem volt titkolnivalója. Most már van.
2015. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok ugyanígy viselkedik a szeretőm... És ezt olyan gáznak gondoltam! Most már nem érdekel, megszoktam az évek alatt!
2015. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy francia havertól kérdeztük egy első randi után: -Na mesélj milyen az új csaj?

- Hááát mint egy mamusz. Kb.

- Mamusz??? Jól érted ezt a szót magyarul? Mamusz? Az milyen?

- Értem persze, olyan a mamusz, hogy kényelmes kellemes, jó benne lenni szereted is, de ha az utcára ki kellene jönni vele az nagyon zavarna.

Remélem Nálad nem ez a helyzet!

2015. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Felmerült bennem, hogy szégyell, ez természetes. És valamennyire még mindig ezt érzem, de akkor ha annyira ronda lennék régebben nem fűzött volna nyilvánosan, ráadásul legalább 5 haverja próbál felszedni mái napig, holott ők tudják, hogy kavarunk...

Én is úgy érzem, hogy lehet társaságban nem tudná titkolni, vagy valahogy elárulná, elnevetné magát. De ki tudja!

2015. aug. 26. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá, mikor együtt vagytok:)
2015. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, most látom, hogy elég rég írtad ki :D Azóta mi újság veletek?
2015. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!