Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szeretném a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretném a barátom spermáját a testem minden részén tudni akkor nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés

Van ez a "szerintem" hülyeség hogy ha igazán szereted a párod akkor annak minden részét szereted és élvezhet akárhova téged égbeszökő gyönyörűség kell hogy átárasszon belülről. Nos az a helyzet hogy se a szájba se az acraélvezés nem kedvemre való, mert undorítónak tartom. A barátomba szerelmes vagyok de a sperma maga egy gusztusalan dolog (szerintem). Ha a mellemen fenekemen hátamon bárhol máshol van azzal semmi problémám, de az arcom tabu, a számba pedig csak elvétve engedem (általában második menetkor, mikor friss a sperma, nincs mellékíze és nem túl sok). Akkor én ezek szerint már nem is szeretem a barátom? Aki ezt ki találta az milyen logika alapján építette fel a gondolatot?


21/L


2015. aug. 31. 21:47
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
35%
Sajnos te képtelen vagy az igaz szerelemre.:(
2015. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy egy jégszívű fapina vagyok.
2015. aug. 31. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Az arcomra én se szeretem mert a szemembe megy és az igen kellemetlen de ez nem azt jelenti, hogy nem szereted a párod. Ez olyan mint, hogy nem szereted a brokkolit de attól még enni szeretsz.
2015. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
67%
Legalább van humorérzéked, de akkor merül fel a kérdés... miért merült fel a kérdés?:D
2015. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ennyi erővel, ha szereted a párod, akkor kivannod kell az anális szexet is, valamint, mosolyogva főzni a kedvenc etelet minden nap. A kapcsolat nem erről szól.
2015. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A barátod hogy vélekedik erről a kérdésről?


Hiányolja a részedről a "mindenre kiterjedő", valódi szeretet? :-)

2015. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szexeltem soha még,nem is voltam egy fiúval sem hasonló hekyzetben,de így a jövõbe nézve szerintem én is undorodnék ettõl.legalábbis most ezt teszem. Nekem sem annyira tetszik az ötlet
2015. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kompromiszum kérdése van amit a pasik nem szeretnek van amit a nök, de ez nem azt jelenti ,hogy nem szereted csak mert nem engedsz meg mindent. Vannak tabu dolgok és ennyi....

Ez ugyan olyan én szeretem a krumplis téysztát a párom nem de ettöl nem gondolom azt ,hogy nem szeret :D

2015. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

valoban nem szereted de mi van akkor? sokan vannak igy

jegina!

2015. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök normális dolog, hogy van aki nem szereti ezt. Én se szeretem, sőt nem is engedem páromnak, hogy arcra élvezzen, lenyelni meg csak egyszer nyeltem le, és többet nem szeretném. Elmondtam neki is, és ő ezt megértette, és ennyi. Mindent ugyan úgy csinálunk, csak vagy húzok fel a kritikus időben neki gumit, vagy a legvégén kézzel fejezem be...

Ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, és nem érzem úgy, hogy ez akkora törés lenne a kapcsolatunkban...

23/L

2015. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!