Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ment nálatok valaha kiérdemlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment nálatok valaha kiérdemlős alapon a sex?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok jo alakom van sexy vagyok legalább is sokan megfordulnak utánam 10-ből 7-en minimum..

13 honapja vagyok kapcsolatban..

És az elmult időbe konkrétan kikell érdemelnem azt hogy a párom lefeküdjön velem..

Az elétől kezdve tudja a párom hogy nekem a s*x nagyon nagyon fontos és nagyon is igénylem van hogy napi szinten töbször is de 1x minimum!!

Azt állintja szeret és akar is de ugy érzi csak a sex forog folyton a fejemben és csak arra kell...

De nem sok közös programunk van azon a bizonyos lepedő tornán kivül is..

De nekem már nagyon hiányzik az hogy valaki normálisan tényleg minden nap ágynak döntsön...

Velem lehet a baj??

Fiuk és lányok válaszát egy aránt várom!!


2015. aug. 31. 18:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nálunk rutin sex nincsen az éjjel nappal velem a délután meg az e ha suliba vagyok és ö szabadnapos akkor délután talizunk meg együtt töltjük az éjszakáz ha dolgozik csak este találunk ha mindketten othon lennénk valami oknál fogva.. akkor vagy kirándulunk vagy haverokhoz megyünk mindenki a sajátjához külön vagy együtt...

Nem vagyunk össze nőve!!

2015. aug. 31. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!