Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen adottságokkal lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adottságokkal lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

A péniszem mereven 11 centi, emiatt komoly gátlásaim alakultak ki. Barátnőm se volt soha, még csókolózni se csókolóztam. A szüzességemet prostival veszítettem el, de azóta még párszor fizettem szexért. Félek ha egy komoly kapcsolatom lenne és eljutnánk "odáig", akkor kinevetne és elhagyna.

26/F


2015. aug. 21. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a prostikat, hogy tudják-e élvezni?
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jázi :) ***** válasza:

Feleslegen ilyeneken idegeskedni!

Nem a méret a lényeg. És ez komoly! Legalább is nem a hossza. A vastagság inkább számít.

2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt.. A normalis lányokat nem érdekli hogy mekkora. Nem az alapjan válogatunk.

Másrészt.. Ez egy tévhit, hogy nekünk nőknek a hatalmas méret a jó.. Mert nem. Sőt ha tenyleg olyan nagy az már egyenesen rossz

És harmadrészt.. Nem a méret a lényeg. Használni kell tudni.

2015. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Inkabb ugy kene feltedd magadba a kerdest , hogy ennyi onbizalom hiannyal lesz valaha baratnom?
2015. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És nem kérdezted meg a prostit,hogy milyen volt veled? Hogy érezte-e a farkad? Szerintem simán elmondaná a véleményét,ha megkérnéd,hogy őszintén...

Egyébként fel a fejjel,basszus,nem minden a méreten múlik,hidd el.Ja,és legyél magabiztos,ha egy lány ilyen miatt elhagy,akkor nem is érdemli meg,hogy nagy energiát fektess belé..

17L :)

2015. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan gáz. van kezed, nyelved, ha szeret nem nevet ki. Nekem az arcom nagyon gyakran kipirul, pedig izmos és jóképű vagyok, de emiatt az önbizalmam egyenlő a nullával :)
2015. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos tartós kapcsolatban nem igazán reménykedhetsz ilyen mérettel. Még ha van is olyan tapintatos a lány, hogy nem nevetne ki, akkor se valószínű, hogy sokáig veled maradna.
2015. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, mentek a zöld kezek. A prostit azért nem kérdeztem meg, mert annyira zavart hogy egy vadidegen előtt le kellett vetkőznöm, hogy ilyesmi nem jutott az eszembe.
2015. aug. 21. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én kokorban pont ma lettem veled egyenrangú! Szóval mint kortársad hadd osszam meg veled Hűdemaki (Hidemaki, névből asszem) esetét, szerény településünkön. Hátha még hasznos is lesz számodra, vagy legalábbis tanulságul szolgál.


Nos, a történet valahol ott kezdődött, hogy Japánból valahogy az én szerény településemre csöppent egy japán gyerek, aki szerda estéit egy kocsmában gitározgatva ütötte el. Az új egzotikum persze felkeltette szerény populációnk nőtagjainak tiszteletre méltó figyelmét, és mit figyelmét még a vágyát is! Ebben nem is volt semmi meglepő, hiszen igazi ritkaság számba ment, húzott szemével és barna hajával, szemével. Nos, próbálkoztak a nők sorba nála, és hát Hűdemaki persze kis is elégítette... a nők kíváncsiságát. ;) Mindenesetre azt elismerték a hölgyek, akik európai mérethez szoktak, hogy Hűdemaki méretei igencsak alulmaradnak az itt megszokott sztenderdhez képest... ámde ez mit sem csökkent népszerűsgén, hiszen ami van azt nagyon tudja használni.


Szóval településünk derék férfiai, ami napig is zsörtölődnek, hogy a "kis" mitugrász Hűdemaki, a falu bikája, csak azért mert találékony az ágyban és egzotikum. :)


A saját véleményem pedig az a témával kapcsolatban, hogy nem baj, ha kicsi a férfi jogar, ha tudod használni. Vagy a királyi ékszered vagy egyéb képességeid. Pl nem lebecsülendő, ha egy férfi jól tud nyalni. Lehet egy nőt a mennyek juttatni farok nélkül is. De amíg tövig rágod a körömöd, és félsz megméretettni addig tapasztalatod sem lesz, meg az évek is tovaszállnak. És minél idősebb vagy, annál nehezebb lesz bejutni egy női bugyiba.


26/N

2015. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja 3-as nen számít a méret de azért legyen nagy. Nem számít az anyagi helyzet, de ne legyen csóró. Nem számít van-e kocsija de azért legyen stb.


Nyugi kérdező. Ha emiatt kiröhög valaki, tépd neg.

2015. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!