Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen adottságokkal lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adottságokkal lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

A péniszem mereven 11 centi, emiatt komoly gátlásaim alakultak ki. Barátnőm se volt soha, még csókolózni se csókolóztam. A szüzességemet prostival veszítettem el, de azóta még párszor fizettem szexért. Félek ha egy komoly kapcsolatom lenne és eljutnánk "odáig", akkor kinevetne és elhagyna.

26/F


2015. aug. 21. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező. Ha lesz pénzed, lesz csajid is, akkor us ha csak 8 centi a brokid. Persze félre fognak dugni valakivel, akinek nagyobb van, de ezt még egy névtelen fórumon sem fogjáb beismerni. Sőt itt mindenkinek kisfarkú faszija van.

Az a bajod, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz vadidegenek véleményének akiket nem is ismersz. Élveztél a 11 centis farkaddal? Na ügye. A nők azért vannak, higy jól érezd magad Velük. Ki nem sz...rha ke, hogy mit akarnak? Feleljenek neg ők a te igényeidnek. Ha örökké mások véleménye miatt fogsz aggódni, bele fogsz őrülni.


9-es. Le se írom mit gondolok a településes nőtagjairól.

2015. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"a 3-as nen számít a méret de azért legyen nagy."


Persze, szerintem is legyen nagy, mert amikor egy szenvedélyes szeretkezés közben méhszájon döfköd vele a párod, az épp annyira élvezetes, mint ha téged a barátnőd kutya pózban minden ütemnél a felhúzott sarkával alád rúgva ritmikusan tökön rugdosna. :-))

2015. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# 11


"A nők azért vannak, higy jól érezd magad Velük. Ki nem sz...rha ke, hogy mit akarnak?"


"9-es. Le se írom mit gondolok a településes nőtagjairól."


Nem lehet, hogy simán csak pont úgy gondolkoznak, mint te, hogy "A férfiak azért vannak, hogy jól érezd magad velük"? :-))

2015. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!