Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ment nálatok valaha kiérdemlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment nálatok valaha kiérdemlős alapon a sex?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok jo alakom van sexy vagyok legalább is sokan megfordulnak utánam 10-ből 7-en minimum..

13 honapja vagyok kapcsolatban..

És az elmult időbe konkrétan kikell érdemelnem azt hogy a párom lefeküdjön velem..

Az elétől kezdve tudja a párom hogy nekem a s*x nagyon nagyon fontos és nagyon is igénylem van hogy napi szinten töbször is de 1x minimum!!

Azt állintja szeret és akar is de ugy érzi csak a sex forog folyton a fejemben és csak arra kell...

De nem sok közös programunk van azon a bizonyos lepedő tornán kivül is..

De nekem már nagyon hiányzik az hogy valaki normálisan tényleg minden nap ágynak döntsön...

Velem lehet a baj??

Fiuk és lányok válaszát egy aránt várom!!


2015. aug. 31. 18:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mindent megprobáltam már.. mit tehetnék még Én az ügy érdekében??
2015. aug. 31. 18:37
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nincs veled baj, de ha mások az igényeitek nem fog ez hosszútávon működni.
2015. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nézd csak, ma már volt egy hasonló kérdés, ezen is érdemes lehet végigfutnod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem változatosabbá kéne tennetek a kapcsolatotokat mert ez hosszútávon ha így folytatjátok ki fog égni. A szex a kapcsolat része kell hogy legyen, de nem szabad hogy csak arról szóljon!
2015. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez kiéget, hogy 13 hónap után azt hiszi hogy szexre kell... elég gyerekes gondolkodás... ha arra kellene már lehet, hogy nem lennél vele...
2015. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi van.. mert tényleg nem a sexre kell de nagyon nagyon kívánom!!

Nem lehet az hogy kiéget mert csak az elmult 3-4 honap ilyen ez igy egyik pillanatrol a másikra megtörténik hogy hopsz már nem kivánom ugy a csajom és csak heti 2-3 szex van vagy annyi se??!

Megcsalni nrm csalhat meg hisz éjjel naplal velem van.. a szabadnapjait a szúleinél tölti ha suliba vagyon.. ha nem ott vagyok akkor velem .. a munka rendjét tudom...

2015. aug. 31. 19:08
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege pedig hogy szinte kikell érdemelnem !!
2015. aug. 31. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy valószínűleg nem egyforma a libidótok, de még is mivel "kell kiérdemelned" azt, hogy legyen szex?


Mit kell tenned, vagy hogy kell viselkedned érte?

2015. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állandóan vele vagy és bármikor megkaphat, miközben te még el is várod, hogy napi szinten legyen valami.

Ez rettentő egyhangú, unalmas és feladatszerű

2015. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"éjjel naplal velem van" ez itt a kulcs..

9-esnek igaza van, ha napi rutinfeladattá válik a szex, ha semmi vadászélmény nem jár vele, ha ott vagy a nyakán állandóan és folyton rá akarsz mászni, .. hát az bizony képes kiölni a vágyat. És ez független az alakodtól.

2015. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!