Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kétségbe vagyok rsve. Megold&#...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok rsve. Megoldås?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom a szexuális életünk miatt.


A pasimmal együtt élünk,s lassan 1éve jàrunk.


Ő31. Én 22


Az elején beharangozta hogy ő i.ádja a szexet, neki napi3-4kell (persze ezvakkor is vicces volt,mert sokalltam :D)


No az elején volt,hogy napi2x is csináltuk,reggel és este, vagy éjjel felkeltett hogy kíván stb.


De ez mára csak heti 2-3alkalomra csökkent.

Szämomra ez kevés.

Az elejèn mondta,hogy a gumi nem jo, csuszkält stb. Fogigátlot szedek...de szerintem felesleges,mert csak mègezem a szervezetemet a gyogyszerrel, ennyibaktusra elég lenne a gumi is.


Hétköznapokon Ő hazaesik majdnem 3jjel 11re,fáradt stb,hamar elalszik.

Ha szexi ruhät veszek fel van hogy hatásos,de van hogy rá kell másznom.

Amugy usteni a szex, de van hogy feszült és stresszes ès lelankad...


Megcsalås,szervi baj kizárva!


Nem hiztam,nem vältoztam,de nem értem mibaj :(


Nekem ez kevés.

Azt mondta nem mindig van ereje este ha hazaér, ès az elején ugye ujdonságok voltunk egymásnak,de vonzodik hozzám ês szeret, csak kicsit lanyhult a szex.. De ha meg szexelünk az meg uuhh.. :)


De nekem ez kevès, olyan rossz hogy én akarom,de nem kezdeményezek mert tudom hogy Ő hulla vagy hogy már felig alszik.


Nèha ugy vágyom arra,hogy lteperjen,vagy mint régen pl. Csináljuk kocsiban stb.


Teljesen elkeseredtem. Mit tegyek,van megold\s?


2015. aug. 31. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy.
2015. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Règen,ha simogattam azonnal állt neki,vagy nyögdècselt.

Most semmi...


Vagy pl. Tegnap este puszilgattan a testét,igaz hogy totál begerjedtem,de nem szoltam neki.

Neki fel sem állt.

Ilyetszol mosolyogva. ,,most miétt jo az neked,hogy begerjeszted saját magad??,,

Hát ez olyan rosszul esett,hogy köpni.nyelni nem tudtam...


Mi ez a duma?? Bocs,hogy kívánom..más pasi örülne,ha rámászna a nője, én meg ilyen oltást kapok....???


Most komolyan ez normális????

Mi lett vele??? Nem kivän???

2015. aug. 31. 10:18
 3/16 A kérdező kommentje:

De Ő szokta mondani, hogy. ,,imádom a p..ncidat, gyönyörű vagy, szép a tested,, meg ilyenek.


Mi a francban vagyok unalmas?

Nem vagyok prűd sem, semmire nem mondok nemet...

De én ezt igy nem birom

2015. aug. 31. 10:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy unalmas.

Pont annyi ideje vagytok együtt, hogy a szexuális vágyak a normális mederbe terelődnek. Ez nem mindenkinek egyforma. Valószínűleg a pasidnak pont elég a heti 2-3. Ennyi az egész.


Mi 30 felett jöttünk össze. Mi is nyomtuk a napi kettőt. Aztán kissé csillapodott. Tökéletesen elvagyunk heti 2-3 alkalommal. Dolgozunk, hullák vagyunk, gyerekünk is van már, szóval időnk és erőnk sincs többre. Pedig jól működik, ha belekezdünk, abba sem bírjuk hagyni...


Ez nem fog változni, vagy maximum csak időszakokra. Pl. egy-egy nyaralás alkalmával. Ilyenkor mi is simán napi kétszer, de az csak arra az időszakra van így...

2015. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jaaaj utolsu, nagyon köszi :)

Kucsit megnyugtattál.


Ugaz,mert juliusban,mikir nyaraltunk valoban ment a napi2

2015. aug. 31. 10:33
 6/16 kiskivancsi79 ***** válasza:

Dobd fel valami uj dologgal.

Pl vegyel egy vibrit hatha megjon vele a kedve es jatszadozni.

Ha nem akkor marad pasipotlasra neha :)

2015. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Elérte a pasidat az öregedés. Mikor már a stresz, a fáradtság mutatja hatását ott lent. Világ életemben én is a legyet is röptében... Mindig állt, ha kell- ha nem. Most meg egyfolytában kívánom, de kezdek meginedni, áll, de már nem úgy. Ha puha, akkor is kívánom. De úgy meg ugye nem lehet. Korral jár, szivem, sajnos öregszünk.

32F

2015. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyit dolgozik,fáradt. Próbálkozz,amikir kipihent.
2015. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Kaptam egy levelet,hogy tutira megcsal hagyjam el.

Nälunk a megcsalás sokszor tèma, ès azért mert tudja hogy ez a félelmem.

Nem gondolom,hogy megcsalna... Mert tudom hogy szeret, s mert attol hogy ilyen változás van a szexben nem hiszem hogy azonnal a megcsalás a megfejtés

2015. aug. 31. 10:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Elmúlt az ujdonságod, ennyi!

A 100-adik kérdés ugyanebben a témában: jajj.. miért nem kíván úgy és annyiszor mint az első pár hónapban..


El kell fogadni, hogy nagyon kevés férfi képes ugyanazt a nőt hónapokon vagy éveken át naponta megkívánni (pláne naponta többször). Naponta kívánjuk a szexet, de nem minden nap ugyanazzal! Ez egy evidencia, amit illene végre felfogni minden nőnek.


Ha 1 év után a hét 7 napján még mindig 2-3x téged választ szexpartnerül, az azt jelenti, hogy jó vagy!!

2015. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!