Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 8 nap után verem ki, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 8 nap után verem ki, akkor sokkal nagyobbat élvezhetek?

Figyelt kérdés
Mert most elhúztam eddig. Amióta csinálom, szerintem egy hétnél tovább még nem igazán tudtam tartani. És minél tovább várok, annál több is lesz a genyóm, ami kijön?

2015. aug. 28. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha egy évig nem vered ki akkor utána tele tölthetsz vele egy kádat...
2015. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok, gondoltam, hogy van egy határ. De akk úgy kérdezném, h meddig termelődik?
2015. aug. 28. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, de gy év után nem fogsz teletölteni egy kádat, se egy tálat... mert egy idő után lesz magömlésed akkor is ha te nem szeretnéd
2015. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valahol azt olvastam hogy 2 hét után legkésőbb spontán ürül álmodban.

Czeizel Endre válaszolta egy olyan kérdésre, hogy ha egy férfi drogot fogyasztott és gyereket szeretne mennyi ideig kell tisztának maradni, hogy ne legyen kockázat a babára nézve.

2015. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8nap után spontán túrókockákat fog köpködni a pélód xD
2015. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elvezni nagyin fogod, picivel több is lesz , mint szokott, de nagyon nagy mennyisegre ne szamits, mert ha egy darabig nem vered a szervezeted lebontja.
2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor fox nagyobbat élvezni ha csaj csinálja neked vagy benne leszel a suniba tövig

próbáld ki egyszer

2015. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam olyan 4-5 nap volt a határ. Ha tovább húztam az önmegtartóztatást, a szexuális vágyam visszafejlődött. Na gondoltam, ezért bírják talán a papok. Mert aki nem csinálja, hosszabb idő után nem is kívánja. Mert amit nem használunk, az a képességünk elsorvad.
2015. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha mindennap kivered 5x, akkor 8 nap alatt 40x élvezel el amit a nyolcadik napon egyben nem tudnál!
2015. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már fullon tele vagy. Egy átlagos férfi 120 óra alatt éri el a maximális ondó mennyiséget (5 nap).
2015. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!