Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék csajokat magamho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék csajokat magamhoz vonzani?

Figyelt kérdés
Régen azért csak-csak akadt olyan (100-ból 1), akire már csak ha ránéztem sugárzott róla, hogy belém van esve, manapság már semmi ilyen nincsen. 21/F, szűz.
2015. aug. 24. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy, akkor annyira azért mégsem sikerült magadba bolondítani őket :D
2015. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az! De már ez sincsen, hogy látom valakin, hogy tetszek neki.
2015. aug. 24. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Azert nincs mert a nők normális érett pasikra vágynak akit már ismernek nemcsakk hopp meglátok vkit aztán beléd van esve.Ismerkedj ne legyél nagyon rámenős aztán fordítsd komolyabbra a dolgot.a csajok elítélik azokat a pasikat akik csak szexre vágynak.Ezzel nem vonzod hanem taszítod a nőket.
2015. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én pontosan, hogy érettebbnek nézek ki a koromnál, olyan 28-nak tippelnek átlagosan. Nem vagyok rámenős egyáltalán, erről szó sincsen, sőt!
2015. aug. 24. 22:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg szerintem csúnyább nem vagyok, mint 16-18 éves koromban, úgyhogy nem értem...
2015. aug. 24. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

@ # 3 lol Te is szűz vagy, lányom?


@ Kérdező:

1. gyúrd ki magad, minimum felsőtestre

2. szerezz valami pénzes melót, amiből tudsz venni egy Audit vagy BMW-t

3. özönleni fognak a jó p*nák

2015. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szoljál Boratnak... és dobjatok össze egy p*nci mágnesre...
2015. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én valamennyire ki vagyok gyúrva. Én személy szerint nem vagyok magammal megelégedve ez ügyben, de a lányoknak elvileg ennyi elég lenne, amiket például ezen az oldalon is tapasztalok. A BMW ennyit jelentene?


Amúgy az a röhej, pont ma hallottam, ahogy két lány beszélget. Olyan 17 körüliek lehettek. Azt beszélték, hogy mennyire tetszett nekik az a furcsa ezüstmetál Audi színe, meg hogy milyen jó kocsi. Most komolyan ennyiben ki is merül az egész? Csakis a külsőségek és kész.

2015. aug. 25. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!