Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még nem nyúltam magamhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még nem nyúltam magamhoz?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen nem érdekelt a dolog

2015. aug. 20. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De hány éves vagy?
2015. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt a 16/l
2015. aug. 20. 13:30
 3/11 A kérdező kommentje:
És nem tudom hogy a barátom mit fog szólni hozzá
2015. aug. 20. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem gáz egyáltalán. Akkor nyúlsz magadhoz amikor szeretnél. Nincs időhöz kötve.
2015. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én is 15 éves koromig nem tettem. Nem éreztem rá kényszert, pontosabban csak arra éreztem, hogy izgassam a nemi szervem, de arra nem, hogy el is menjek. Aztán mindenhonnan hallottam, hogy olyan nincs, hogy egy férfi nem maszturbál. Így elnyomva éreztem magam és belekezdtem, utólag nem bántam meg.


Amúgy nem lehet, hogy asszexuális vagy? A szex is hidegen hagy?

2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, bár ritka az ilyen :) Minden esetre, ha majd eljuttok a szexig, lehetséges, hogy kicsit megnehezíti majd a helyzetet...
2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális, van barátom és izgat a szex, csak nem tudom...
2015. aug. 20. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, de most mi tart vissza tőle? még mindig nem érdekel? nem is vagy rá kíváncsi?
2015. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana felfedezni a tested, hogy tudd, mi a jó neked.. Egyszer úgyis szexre fog kerülni a sor.
2015. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gond.

A pároddal Úgyis fogtok pettingelni, akkor fogod/fogjátok felfedezni mi a jó neked. De azért ne csodálkozz, ha rögtön nem jön össze az élvezeted. Ki kell majd tapasztalni, mi jó neked

2015. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!