Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok szűz mert 1 éve...

Nem vagyok szűz mert 1 éve megerőszakoltak. Még sose nyúltam magamhoz de a gondolattól is ideges vagyok, iszonyatosan ellenzem és idegbajos leszek mikor megtudom h ennyi idősen szexelnek. Ez mennyire normális? (16/L)

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Ellenzed, hogy ennyi idősen, mert megerőszakoltak? A normális az volna ha találnál egy barátot, akivel komolyan elmélyítheted a kapcsolatodat, aztán ha készen álltok jöhet a szex. Ez ugye kettőn áll, és a tinik meg agresszívak, sietnek felnőni, szóval nem normális amit a legtöbb gyerek művel.
2014. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen, 9 évesen vesztettem el, persze nem a saját akaratomból. Azt sem tudtam mit tesz velem és jelenleg meg tudnám ölni, ha újra találkoznék vele. Tönkretette nem csak a gyerekkoromat, hanem az életemet is. Nem mondtam el senkinek csak a páromnak, vele 1 évet vártunk a szexszel (19 voltam). Az első szeretkezésünket végigsírtam. Engem is kiborít, ha megtudom, h a 18 év alattiak szexelnek, idegesít és dühít.... Szóval írd ki, beszéld ki magadból, mert nagyon vissza tud ütni, ha elfojtod. Én tudom :/

21/L

2014. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyű dolog történt veled. Valószínűleg a téged ért trauma hatására érzed azt, amit érzel, mivel veled ez nem abban a formában történt meg, ahogy másokkal (általában az első szexuális együttlét ennél valamivel meghittebb formában történik), ez egy természetes reakciónak mondható. Remélem és kívánom is, hogy idővel enyhülni fog ez benned.
2014. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azóta vettem észre h a mai tiniknek mi a legnagyobb problémájuk? H nem e terhesek... De hát szűzeknek kéne lenniük...Annyira idegesít, és úgy gondolom velem van valami, mivel mindenki ilyen csak én nem az osztályból... H minden nap magamon töltöm ki a dühöm,vagdosom magam.Nagyon kevés ember tud a fájdalmamról és iszonyat depressziós lettem. Nagyon idegesít amit művelnek :(
2014. jan. 25. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki erőszakolt meg? Esetleg egy "barát" akivel még nem kívántál lefeküdni? Mert ha így van lehet a saját hibádat látod viszont a többiekben, és lévén, hogy még nem dolgoztad fel a történteket, így kísérteni fog, és gyűlöletet kelt.
2014. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de ha önpusztításba megy át a dolog, akkor szerintem kérj segítséget, biztosan nehéz, de szerintem jobban járnál, ha szakemberrel vagy valakivel fel tudnád ezt dolgozni.
2014. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem,ismeretlenek, de így is saját hibának vélem.Olyan szinten idegesít a dolog, hogy amikor a barátnőm elkezdte mesélni h lefeküdt a barátjával megütöttem.Nem akartam,sose bántanám de hirtelen úgy felhúztam magam :( fogalmam sincs mit tegyek
2014. jan. 25. 20:56
 8/15 anonim válasza:
100%
Sajnálom ami történt. :( Igen, normális. Szerintem azért is mert ugye akkor 15éves voltál és gondolom nem is akartál senkivel se lefekudni egy jó darabig. de sajnos akaratod ellenére elvesztetted. Velem nem történt ilyen, de én se ertem azokat akik elég fiatalon már lefeküdnek, mert h divat, és milyen ciki már h 14vagyok és szűz.
2014. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég !!! Édesanyádék tudják ezt ? Külső segítséget kellene kérned .
2014. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
utolsó vagyok (8as) ha akarsz beszélni akkor rádírok privstban. ott még is csak jobb.
2014. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!