Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lánynak lehet...

17 éves szűz lánynak lehet normális élete?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, és még az első csókon sem vagyok túl 17éves létemre!!! Ebben a korban meg már nehezebb pasit fogni, mert a mai férfiaknak evidens h egy 17éves csaj már nem szűz :/

Nem értem hogy van tőlem rondább és disznó alkatú csajoknak pasijuk. Nem rég kezdtem el "kivirágozni" csak a gond h a környezetem nem vett még mindig észre mert bevagyok kb már skatujázva. :(


2014. jan. 6. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
IGEN.
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább légy rá büszke, hogy nem fekszel össze akárkivel... nem egy ilyen "disznót" ismerek, akinek mindegy, csak legyen :) kell ez neked?
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
De édi. Ismerkedjünk :)
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Úristen, mikor én lefeküdtem a barátnőmmel ő 19 éves volt én 22 és ő még szűz volt. A világ legszebb, legszexibb, legdögösebb csaja, plusz intelligens és érzelmileg sem buta.
2014. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 21/f és én is szűz vagyok, legyél büszke rá. Sok férfi(köztük én is) inkább szűz lánnyal fekszenek le.
2014. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ameddig ilyen hülyeségeket gondolsz addig nem..mégis honnan veszed ezeket?

18/F

2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tévedsz abban, hogy evidens lenne az, hogy egy lány 17 évesen már nem szűz. Igen, lehet normális életed. Kezdj el ismerkedni, beszélgess másokkal, ismerj meg új embereket. Nem kell aggódni, 17 évesen nem késtél le semmiről.
2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

tuti hogy van benned valami, ami miatt nem közelednek feléd az emberek.


És nem rossz tulajdonság, hanem valami védelmi mehanizmus amiről nem tudsz, csak alkalmazod.

2014. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz, mintha hiányozna kezed, lábad. Nem kell ezért ennyire túlreagálni. De ha van valaki konkrét személy te is odamehetsz hozzá nyugodtan beszélgetni, hátha kialakul valami.


"Én 21/f és én is szűz vagyok, legyél büszke rá. Sok férfi(köztük én is) inkább szűz lánnyal fekszenek le."

Ha szűz vagy, akkor milyen szűz lányokkal fekszel te le?:D

Ez olyan, mintha azt mondanád nem ettél még húst, de disznót eszel keddenként egyébként.

2014. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Én egy 17 srác vagyok és szerintem, habár a szüzesség elvesztését egy akkorra epikus dolognak állítják be, de valójában nem láttam még embert aki attól emberebb, hogy szexelt. Hol laksz, csak úgy kíváncsiságból (mert szimpatikusnak tűnsz)
2014. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!