Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lánynak lehet...

17 éves szűz lánynak lehet normális élete?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, és még az első csókon sem vagyok túl 17éves létemre!!! Ebben a korban meg már nehezebb pasit fogni, mert a mai férfiaknak evidens h egy 17éves csaj már nem szűz :/

Nem értem hogy van tőlem rondább és disznó alkatú csajoknak pasijuk. Nem rég kezdtem el "kivirágozni" csak a gond h a környezetem nem vett még mindig észre mert bevagyok kb már skatujázva. :(


2014. jan. 6. 19:13
1 2
 11/16 kismutyesz_ ***** válasza:
Számomra tiszteletre méltó, hogy egy lány szűz ennyi idősen. Lehet normális életed, türelem. :)
2014. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a te életed nagyon is normális mire 18 leszel ugyis lesz pasid :) ; a sok disznó meg megy a vágóhídra
2014. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jaj de kis cuki vagy ;) ne aggódj!
2014. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen vesztettem el, és nagyon is normális életem volt/van. Mondjuk nem voltam beskatulyázva, a legtöbben nem is gondolták, hogy szűz voltam még. Csak azért, mert nem feküdtél le senkivel, lehet élvezni az életet, szórakozni, stb.

Ez hogy nehezebb pasit fogni, hozzáállás kérdése. Persze ha hónapokat akarsz meg várni vele, miközben együtt vagy valakivel, akkor nehéz lesz, meg amúgy felesleges is (de úgy sem lehetetlen). Sok sikert!

2014. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

18 évesen volt nekem az első csók, szex, és most majdnem 20 évesen úgy érzem ráértem volna most is ezekre, a mostani barátommal.

Semmi hátrányom nem származott/származik abból hogy ilyen "későn" kezdtem.

2014. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2014. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!