Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok szűz mert 1 éve...

Nem vagyok szűz mert 1 éve megerőszakoltak. Még sose nyúltam magamhoz de a gondolattól is ideges vagyok, iszonyatosan ellenzem és idegbajos leszek mikor megtudom h ennyi idősen szexelnek. Ez mennyire normális? (16/L)

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 20:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bárki írhat mesélhetek... :S legalább itt merek
2014. jan. 25. 21:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy ideges vagy tőle.

Viszont jó lenne, ha segítséget kérnél egy szakembertől a téged ért trauma feldolgozásában.

2014. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
többes számban írtad hogy megerőszakoltak mait sajnálok! hányan voltak? nem járt arra valaki hogy segítséget kérjél??
2015. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Mièrt idegesitt ha 18 èv alattiak sexelnek szerintem rengetek 17 èves lètezik aki sokkal fejletteb mindt egy 18 èves. Èn 17 vagyok az egyik haverom meg 18 szerintem joval fejletteb vagyok nála mi van aval ha 17 èvesen csinálom. Ezek a dumák nagyon Idegesitenek
2015. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zeusz105 válasza:
Elmeséled, hogy mi történt veled azóta? Ki volt, miért csinálta ezt veled és hogy azóta rendbe jött e már az életed?
2016. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!