Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó, ha a férfi hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó, ha a férfi hamar elmegy, vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Szép magyarosan fogalmazva arra gondolok, amikor a nő a szájába veszi a férfi nemi szervét..mikor számít jónak, ha hamar elmegy a férfi vagy ha sokáig bírja?

2015. aug. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi a hamar ..... hát az is gáz ha 3 perc után beleélvezel meg az is ha egy óra után sem .. szerintem a 20-30 perc az korrekt még, tapasztalatból mondom. Bár én a barátnőmmel direkt el szoktuk húzni olyan 40 percig kb. mert én imádom amikor a szájával kényeztet :)

19F

2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szájjal kényeztetem, akkor jobb szeretem, ha viszonylag hamar elmegy a párom, mert azért elég fárasztó intenzíven szopni...
2015. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a két eset nagyon jó. Ha hamar elmegy akkor örülök hogy milyen jó voltam. Ha sokáig ellenáll a szopásomnak, akkor arra gondolok milyen erős, kitartó a pasim.
2015. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem is 10 másodperc alatt, de azért jó, ha hamarabb elmegy, mint hogy elzsibbadna a szám. Egyszer volt egy pasim, az képes volt 45-50 percen keresztül csinálni. Utána beszélni sem tudtam.
2015. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfinak és a nőnek is az a jó, ha hamar, 2 - 3 perc alatt elmegy és képes rá, hogy rövid időn belül újra kezdje, akkor már a rendes szexet folytatva.
2015. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a 10-15 perc tökèletes ha hamar ujra tudja kezdeni?
2015. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!