Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emerita János kérdése:

Mit tegyek ebben az esetben? Fogadjam el, és lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Próbálom az esetemet egyszerűen és tömören leírni. Az a helyzet, hogy 6 éve vagyok házas, és a van két csodálatos gyermekünk, a kapcsolatunk idilli, abszolút szeretjük egymást, és hűségesek is vagyunk egymáshoz, viszont van egy dolog ami engem zavar, hol nagyon hol kevésbé. A feleségem még soha nem élvezett el, amióta szexuális viszonyt folytatunk egymással. A helyzet az, hogy én vagyok az életében az első férfi, és nagyon sok mindent kipróbáltunk már, de semmi. Az a helyzet, hogy önkielégítést sosem végzett, meg egyáltalán nem is érdekli a téma, ha nyalom azt nem szereti, ha ujjazom azt nem szereti. Azt mondja, hogy őt ez nem zavarja, hogy nem megy el, de engem igen. Próbálkozzak-e valahogy továbbra is, vagy törődjek bele abba, hogy egyszerűen van ilyen hogy valakinek nincs orgazmusa semmitől sem? Kicsit rosszul érzem már magam ettől. Elsősorban hölgyek válaszát várnám, vagy olyanokét akik hasonló cipőben járnak. Köszönöm.
2015. aug. 22. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én lassan 5 éve leszek a barátommal együtt, 4 éve élek nemi életet vele, ő az első és még nekem sem volt orgazmusom (hüvelyi).

Ujjazást én sem szeretem, magamnak sem, így csak a nyalás marad, meg ha simogatja. Attól mindig elélvezek, de szex közben még sosem sikerült. Engem is hol zavart, hol nem. Mostanában kezdek rágörcsölni, és engem is aggaszt ez a téma... talán soha nem is leszek rá képes, ki tudja. Pedig sok mindennel próbálkoztam már én is. Vibrátort akartam felvetni, de egyből elutasította, szó sem lehet róla. Pedig, ha megtanulnám azzal, hogyan lehetne elérni, már meg lennék egyfelől nyugodva, hogy amúgy képes vagyok rá, csak más technika kell.

Talán ti is kipróbálhatjátok vibrátorral és sikerül neki, aztán meg gyakoroljátok együtt. :)

2015. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehetséges, viszont valószínűleg ez téged jobban zavar mint őt, ami belerondíthat a kapcsolatotokba és feszültségeket generálhat ezzel vigyázni kell. én a helyedben mindenképpen szakemberhez fordulnék ezzel, nőgyógyász, vagy párterápia súlyosabb esetben.
2015. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ez már marad így valszeg. Csak önmagadat húzod ha ezen kattogsz. Addig jó, míg szexeltek. Valszeg csak miattad hajlandó rá. Drukkolok neked, nehogy bemondja az unalmast később, mert az nagyon szar lenne neked. Bár ha szeret és fontos vagy neki és a családja is, akkor úgyis kielégít még jópár évig.
2015. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nagyon élvezi a szexet, meg szeret is és nem kényszerből csinálja, szóval ezen a téren minden okés, csak egyszerűen nekem esne jól látni, hogy elélvez (lehet hogy önző vagyok), meg lehet hogy az önbecsülésmnek is jót tenne, olyan fura érzés ez, mintha képtelen lennék valamire...
2015. aug. 22. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló: szerintem nem teljesen hasonló cipőben jártok, mert ahogy a szavaidból kiveszem, neked van orgazmusod, csak nem hüvelyi. Ráadásul élvezed a nyalást és a simogatást is, emellett még törekszel is arra, hogy "megtanuld" a hüvelyi orgazmust. Vibrátort használnál stb. szóval ez erős igyekezet. Ez ahogy olvasom, sajnos nincs meg a kérdező párjánál. Ő csak úgy elvan és nem törekszik másra. Én amúgy a helyedben jobban szorgalmaznám a vibrátort! Meg kell értenie a párodnak, hogy szeretnéd kipróbálni, mert előre akarsz lépni! Ez az ő érdeke is, mert a párkapcsolatra is kihat.
2015. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyan élvezheti hosszú távon, ha sosincs orgazmusa?! Biztos, hogy nem maszturbál? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy elvan orgazmus nélkül születése óta!
2015. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig elvan orgazmus nélkül. Van ilyen is. Mondom még egyszer, hogy nagyon kiegyensúlyozott és boldog életünk van, és ez tulajdonképpen csak egy sokadrangú kérdés ami nem őt, hanem engem zavar kissé, de ettől még nagyon sokszor hatalmasakat szeretkezünk. Ez a vibrátor kérdés megint olyan hogy én inkább nem erőltetném, de ahogy ismerem ő sem.
2015. aug. 22. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, ez kicsit nekem is fura, hogy ennyi idő után is (hogy nem élvezett még el) tud jókat szexelni, kívánja, akarja, minden frankó. Nekem pl most alább hagyott a kedvem e téren, pláne, hogy visszautasított egy újítást tőlem. Talán attól fél, hogy lecserélném egy segédeszközre, de ez butaság. Elvileg más lányt már kielégített, de nem hiszem el, sajnos láttam, hogy nem volt őszinte.

Szóval szerintem mi pont fordítva vagyunk, mint ti. Nálad a feleséged nem akar újítani, mert neki így jó; nálam meg a barátom. Neki jó, mert ő elélvez, de nekem még sosem volt hüvelyi orgazmusom.

2015. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Próbáld meg, miközben neki nyelvészeti technikát adsz, a gátja környékét, nagyon finom mozdulatokkal simogatni szinte alig érintgesd, +ujjászati technikákat. Attól minden nő 10 perc és azonnal elmegy.
2015. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na és mi van a csiklójával? Tévhit, hogy a nőknek a hüvelyükben kéne érezniük az orgazmust, ott is a finom érzés hátterében a csikló van, ami körülöleli a hüvelyet.

(google-n meg is nézheted milyen a teljes mérete)

Úgyhogy nem az a lényeg, hogy hogyan és milyen módon nem élvez el, hanem hogyan és milyen módon tudna elélvezni. Hol vannak a pontjai, amiket szeret, ha izgatod? Mire izgul fel? Milyen a környezet? Mennyire frusztrálod őt azzal, hogy el kéne élveznie?

2015. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!