Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes vagyok ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ebben az esetben is?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam, hogy felszínes és vagyok. Pedig csak annyit mondtam, hogy nem járnék olyan nővel aki nálam "vaskosabb" ami igazából szerintem nem is olyan nehéz mert 173cm/85kg vagyok.


Ezen felül 1x tényleg megadtam az esélyt a dolognak egy ilyen lánnyal mert belsőleg tényleg nagyon kedveltem, de szexuálisan az én oldalamról tényleg nem működött a dolog pedig nem úgy álltam hozzá, de mégsem ment.


Szerintetek is felszínes lenne ez tőlem ? A szexualitás szerintem egy alap pillére a kapcsolatoknak, ha nem vonz a másik akkor nem fog működni szerintem. 25/F



2015. aug. 13. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem felszínesség, ezek "igények". Kinek ilyen kinek olyan. Szerintem nem vagy ezért felszínes.


Ha nem szeretem a cukkinit nem fogok azt enni, van helyette 100 másik zöldség és gyümölcs. Nemde? :)

26F

2015. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy felszínes. Ráadásul te megpróbáltad a lánnyal, a külseje ellenére, de saját magunkat nem csaphatjuk be.
2015. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aladar12 ***** válasza:
a felszínes ember az, akit csak a külső érdekel. ezzel szerintem megválaszoltam, de azért leírom, hogy nem.
2015. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem vagy felszines!


Ha a te szempontodat nem is nézzük, miért keserítenéd meg a másik életét olyan kapcsolattal, amiben te nem teljesen boldog? Az úgy is rajta is lecsapódna..


A jó kapcsolat olyan mint a 3 lábú szék, a lábak:

-lelki vonzódás (nálatok ez megvolt)

-testi vonzódás

-szexuális vonzódás, összhang (hiába tartok szépnek egy lányt, ha az ágyban olyan mint egy darab fa)


Ha hiányzik egy láb, a szék előbb-utóbb felborul, persze ennek ellenére a kapcsolatok többsége messze van a stabil 3 lábtól :)

2015. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felszínes ember-e az, aki nem szereti a mákos tésztát? Mert a lényeg ugyanaz. Ízlések és pofonok...
2015. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!