Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szoktak ilyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktak ilyen esetben kérdezni?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy életemben először meglátogatok egy rosszlány.hu oldalról kiválasztott hölgyet. Meg van a adva a telefonszáma, de ha felhívom, akkor mit szoktak kérdezni ilyenkor? A tarifákat vagy esetleg az időpontot? Vagy miről szoktak ilyenkor beszélgetni? Nem akarom már a telefonálásnál beégetni magamat.

2015. júl. 22. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D ez jó

nem mintha nagy tapasztalatom lenne ezügyben, de pl ha van valami különleges kívánságod akkor megkérdezed megcsinálja-e, amúgy meg árat és az időpontot

2015. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Le vannak írva az adatlapján azok a dolgok, amiket szeret csinálni, és amiket nem vállal. Szerintem azt fölösleges megkérdezni. Meg úgyis élőben döntjük ezt el, gondolom én. A tarifára és az időpontra gondoltam én is.
2015. júl. 22. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
ja azt nem tudtam, hát attól függ, ha valaki ki akar próbálni valamit akkor ő ugye válogat és nem személyesen deríti ki szerintem, így viszont akkor maradt az ár és az időpont, ez alapján eldöntöd hogy keresel olcsóbbat vagy jó lesz, meg ugye a címet is kérdezd meg, ha nem vagy ismerős arra akkor kérj útbaigazítást, nehogy ezen bukjon el a dolog :D
2015. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2015. júl. 22. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Mindent meg kell kérdezned tőle, pontos adatokat, hidd el, az az amatőr ha nem kérdezel meg tőle fontos dolgokat. Légy határozott, akarjál mindent tudni ami neked fontos, ez egy üzlet. Max hülyeségeket ne kérdezz, pl. hogy ha elsülsz 3 perc alatt, akkor még belefér e egy menet vagy hasonlót.
2015. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tényleg, arra mondjuk valóban nem árthat rákérdezni hogy ha hamar végzel akkor utána jöhet-e a következő vagy ennyi volt
2015. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Közben azt már írtál nekem, hogy az úgy van, ha mondjuk kifizetem az 1 órát, akkor annyiszor sülhetek el, ahányszor akarok. :) Mert az időm ki van fizetve.
2015. júl. 22. 11:45
 8/13 A kérdező kommentje:
*írták nekem
2015. júl. 22. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ért én azzal vitatkoznék hogy minden esetben úgy van hogy az egy órában akárhányszor elsülhetsz általában kétszer szokott rá lenni lehetőség persze lehet ha többször is megengedi akkor nem egy óra árába kerül
2015. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ez esetenként változhat.
2015. júl. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!