Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, felizgulok, ha egy lány befogja a számat. Tegnap átjöttek a barátaim és mindegy miért, de az egyik lány befogta. Ezzel még nem lenne baj, de pillanatokon belül kőkemény erekcióm lett, meg gondolom látszott is rajtam, hogy élvezem. Észrevette...ti mit reagálnátok ebben a helyzetben? Nagyon cikinek éreztem, de a vágyaimnak nem tudtam parancsolni.
2015. júl. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
24 ha számít
2015. júl. 21. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Abban számít hogy pl 12-16 ig simán felizgulsz attól is ha hozzádérnek :)

Amúgy sztm nem gáz, vegyél olyan nacit amiben nem látszik. Vagy a farkad tedd a combod mellé (hogy arra dagadjon ha rájön) és akkor sztm nem ciki, nekem bevált

17/f

2015. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, sose érdekelt mire izgul az aktuális barátom. keressen az ilyenekhez mást, akit érdekel.
2015. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat, mindenki masra izgul. Emberek vagyunk mindannyian..:)

Egyszer a korhazban mikor kacsaztam volna az oreg bacsit felallt neki. Meg o kert elnezest...:)

Szoval nekem semmi bajom nem lenne ezzel.

2015. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zavarba jonnek kicsit es arra gondolnek h tetszek neki vagy vonzonak talal bennem valamit . Lehet meg kicsit izgatott is lettem volna.
2015. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és mit mondtál volna?:)
2015. júl. 28. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ott abban a pillanatban annyit h latom merev vagy mostansag :D de az en szemelyisegem nem osszekeverendo az ovevel.
2015. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ügyes :D
2015. júl. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!