Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bp-i bérházban kb 12-13é...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bp-i bérházban kb 12-13é kislány a lépcsőházban fogdostatja magát a játszópajtásaival, szerintetek rájuk lehet szólni, vagy mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
?

2015. aug. 14. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Max oda mész, előtted meg nem csinálják. Vagy megkérdezed hol lakik, a szüleinek meg elmondod.
2015. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz vele csinálni ha a szüleit nem érdekli. Az ilyen lányt már rég megdu.ták. Nekem volt olyan lány ismerősöm aki mondta hogy 10 évesen! már egy flakonnal maszturbált amivel átszakította a szűzhártyáját. 12 évesen egy 14 éves fiúval szexelt először akit még le is sz.pott mert azt is kiakarta próbálni. 16 évesen már két idősebb fiúval szexelt egyszerre és mindenhol végig d.gták. Én ezt a lányt egy swinger klubban ismertem meg. Akkor volt 22 éves. 3-4 férfival szexelt egyszerre egy éjszaka alatt. Volt amikor ketten csúsztak egyszerre a fenekébe. Én 27 éves vagyok és én voltam az egyik férfi aki ezzel a lánnyal volt és beszélt. Ma már semmin nem csodálkozom hogy miket megmernek tenni a r.banc lánykák és ilyen nők lesznek. Arra lesznek jók hogy nagyon megdu.juk őket.
2015. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen rájuk szólhatsz, de nem hiszem, hogy használ... mindenesetre én megkérdezném, hogy mennyire becsüli magát és a testét a kislány, szeretne-e később szexuális tárgyként tekinteni magára, illetve szeretné-e, hogy a környezete is akként tekintsen rá. Az adott pillanatban valószínűleg csak kiröhögne, de talán később eszébe fog jutni ez a mondat... talán. Nem tudom, mindenesetre mindig szomorú ilyet látni.
2015. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Küldjétek az elérhetőségeiket.
2015. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es.... :-)


Nem, a szüleiknek semmiképp nem szólnék, végén még én lennék fasiszta meg fajgyűlölő, h. nem hagyom a gyerekeket játszani. :-)

2015. aug. 14. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Cím?
2015. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!