Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok de nem bírom már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok de nem bírom már tovább, mit kezdjek? 19/F

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el k**rvazni ha annyira nem bírod, vagy csajozz be.
2015. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fizess be egy hivatásosra
2015. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt és legyen különleges az első :)
2015. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bírod te még...
2015. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első ne egy kva legyen vagy egy netről leakasztott szexpartner. Nézz körül a gimiben vagy majd egyetemen/munkahelyen. Biztos vannak, lesznek szimpatikus lányok körülötted. Én neten ismerkedtem meg a férjemmel. Egy hónapig leveleztünk, utána találkoztunk és a személyes ismeretség után egy héttel feküdtünk le, szóval alapvetően 4-5 hét telt el, az is csak azért mert nagyon durva vizsgaidőszakom volt.
2015. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as 5-ös gondolom ti csajok vagytok, ezért senkit nem érdekel a kamu "ne k...va legyen az első és keress normális csajt neg legyél udvarias jófiú" vákaszaitokra.


Most komolyan. Szerezz puncit, vagy ga nem tudsz keress hivatásost vagy hokizz tovább. Más opció nincs.

2015. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szaszaa11 ***** válasza:
Szerezz csajt - mondjátok... Mert az olyan egyszerű! n speciel nem vagyok ronda, eléggé kedvelnek a lányok. De kinek van kedve olyannal összejönni akit legszívesebben lekopne? Mert igen a mai korombeli (18) lányok 90%a valami undorító elfajzott szarkupac. A maradék 10 meg foglalt, azaz a kivétel meg elérhetetlen. Na jo talan van 0.1% aki elerheto es normalis, de azt meg találd meg ha olyan okos vagy... :)
2015. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szaszaa11 ***** válasza:
Ja es az undorító elfajzott szarkupac alatt nem a külsőre kell gondolni, nekem az nem szamit. Nyilvan van határ de nalam nem ez a mérvadó.
2015. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy undorító szarkupac? Meg kell őket kúrni és kész, nem feleségül venni
2015. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Kúrni kell és kész. Amúgy kit izgat, hogy foglalt? Talán a faszijához van nőve?
2015. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!