Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képtelen vagyok a csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok a csak szex kapcsolatra, Ti hogy a fenébe csináljátok?!

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
m iaz ami számodra képtelenné teszi?
2015. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az érzelmek kizárása
2015. aug. 21. 17:13
 3/17 anonim ***** válasza:
nemkell érzelmeket kizárni szerintem a szex közben szükség van érzelmekre csak utána kb baráthoz hasonlóan kell kezelned a partnered ... nemtudom h ez tanulható e nekem működik
2015. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Nem értem, sokan írják, hogy nincs érzelmi elköteleződés, dráma akármi, hanem kötetlen közös programok, szexszel fűszerezve. Nem értem, akkor már mivel másabb, mint egy kapcsolat? Itt is lehetnek drámázások, beközölheti az egyik fél egyik napról a másikra, hogy vége, finish. Valamilyen szinten biztos kötődni kezdenek egymáshoz a felek, akkor ez nem fog egyáltalán majd fájni senkinek? Érdekes....:)
2015. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egyértelmű hogy érzelmek nélkül a szex sem működik rendesen, csak pont az hogy utána sem kéne többként tekinteni rá mint barát
2015. aug. 21. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:

A kedvelés, tetszés nem érzelem?


A büdös semmi és az őrült szerelem között azért létezik még egy s más. Az érzelmek nem csak a szerelmet jelentik.


Akivel lefekszel, meg általában legalább kedveled vagy tetszik neked, tehát érzel iránta valamit. Tehát nem zárod ki az érzelmeket ilyenkor sem.

2015. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is képtelen lennék rá, és nem is igénylem, ezért nem is csinálom.

Miért akarnád mégis? Fiú/lány vagy?

2015. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor a ffiak hogy képesek simán átlépni egy nőn akit megkaptak? Hogy tudnak/tudtok egyszerűen lapozni és ennyi?

Irigyellek emiatt most picit titeket...

2015. aug. 21. 17:30
 9/17 A kérdező kommentje:

33N

Másra most nem lenne nagyon lehetőségem, de azért emberből vagyok...

2015. aug. 21. 17:33
 10/17 anonim ***** válasza:
hét szerintem ne irigykedj. Én férfi vagyok és elég furának tartom azt, ha valaki képes ilyenre. Szerintem ez egyfajta érzelmi igénytelenség.
2015. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!