Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből lehet bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Irtó nagy baromságot csináltam és most kissé be vagyok rezelve az estleges következményeitől. Nyári táborba vagyok felügyelő tanár és az este picit többet ittam a kelleténél. Általában tudom, hol a határ nem vagyok az a nagypiás, de sörpongoztunk a srácokkal és a tanári csapat irtó béna volt úgyhogy, szépen lassan tünedeztek el a poharak. Aztán úgy 10 körül egy csomó gyerek kidőlt, így abba hagytuk és bementünk inkább pókerezni. Nagy, négyzet alakú asztaloknál ültünk és velem szembe pont egy iszonyat jó testű diák került (sajnos mindössze 17). Nem volt rajta póló és csak úgy feszültek a mellizmai, normálisan sose csinálnék ilyet, de valamiért akkor, ott jó ötletnek tűnt. Elkezdtem a lábammal masszírozni a farkát. Egyből felállt neki és nem tiltakozott. Szemeztünk egy ideig, amikor hirtelen elment. A többieknek hál istennek nem tűnt fel és ő se csinált semmit. De őszintén szólva most elég ideges vagyok, úgy értem, ha szól a szüleinek vagy tulajdonképpen bárkinek, akkor engem kirúgnak vagy rosszabb!

2015. aug. 20. 00:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne ecseteld a dolgot semmiképpen sem. Vissza élhetnek vele. Ha nem ő, akkor valamelyik osztálytárs. Nehogy zsarolás legyen belőle. Tagadj ha probléma adódna! Nem is emlékszel ilyenre. Ha egy mód van rá, ne beszélj vele a történtekről. Max. ha mégis muszáj, hogy ez egy egyszeri véletlen volt, oszt kész. De mások számára ez meg sem történt.

Egyébként gondolom fel voltál izgúlva. Le is feküdtél volna vele, ha nem egy tök és nem hagy ott. Jól gondolom? Nincs ezzel baj, te is ember vagy, egy Nő, akinek vannak vágyai. Az én párom is tanárnő, rá mozdúlt már volt diákja, igaz csak volt diák. Tanítod is a srácot?

2015. aug. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sacrimoni válasza:
Kiskorú megrontása biztos nem lenne.. és szerintem per sem. Mivel már 17 éves így fiatalkorú. Bizonyítani meg nem tudná semmivel, ha esetleg odáig fajulna a dolog. 1 vallomás 1 ellen. Kellemetlen lenne az ügy de szerintem annyira nem kell borúsnak látni a dolgot. Hozzáteszem, ha legközelebb van ilyen nyári tábor, szólj mert én is mennék!
2015. aug. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!