Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet bajom, menjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet bajom, menjek vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel összejöttünk, tegnap átmentem hozzá, szeretkeztünk, először gumival, aztán anélkül (fogamzásgátlót szedek), és mielőtt anélkül csináltuk volna, megkérdeztem h ugye nincs-e valami baja. Azt mondta h nem, ennek semmi esélye nem áll fenn (sok partnere volt, nem tudom kivel szexelt védekezés nélkül)

Azon már agyalok egy ideje, hogy elmegyek nődokihoz, mert kérdezni akarok tőle egyet s mást.

Lehet ebből bajom?


2014. jan. 8. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet bajod ha elmész
2014. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudhatod, hogy kivel volt együtt óvszer nélkül, ezért elkaphattál tőle valamit. Nem árt, ha elmész vizsgálatra, és esetleg a srácot is megkérhetnéd, ha komolyabb a dolog... Ha meg ne talántán valami kiderülne, hogy elkaptad tőle, mindenképp szólj neki.

Szóval én a helyedben mennék, az nem árthat, meg is nyugszol utána. :)

2014. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha el is kaptál tőle valamit, egy nap alatt nem fog kiderülni. Minden betegségnek van lappangási ideje. Van amelyiknek rövid, van amelyikhez meg hónapok kellenek. Jó pár betegség csak a nőknek okoz tünetet, a pasiknál sokkal ritkábban vagy egyáltalán nem.


Figyeld magad és máskor ne légy hülye!


A felelős szex "felnőtteknél" (ha már volt korábban olyan, akivel óvszer nélkül szexeltetek. De még akkor is lehet betegségetek, ha csak óvszerrel. Pl.: condylomához, herpeszhez nem kell váladékcsere, elég bőrkontaktus is...):

összejöttök, 3 hónapig CSAK gumival, majd SDT szűrés. Megint 3 hónap gumi, majd ismételt SDT szűrés. Ha minden negatív, lehet gumiról váltani.


Nem paranoia. Barátnőm egy szűz pasitól kapott condylomát. Olyan makacsnak bizonyult a fertőzés, hogy végül műteni kellett (lézerrel leégetni a szemölcsöket a méhszájáról).

/A condyloma terjedhet közvetetten is, nem csak közvetlenül aktussal./

2014. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!