Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról, aki szánalomszexre adja a fejét?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hülye.
2015. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
szánalomszex? Azt,hogy jó szívű :D
2015. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jószívű lehet. Szívesen megismerném! /F.
2015. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy a szitu:


1: - jaj, itt van ez a szegény srác, gyerekkorom óta barátok vagyunk, mindig mellettem volt, most meg romokban hever az élete, kidobta a barátnője, és még a kutyája is épp tegnap pusztult el...


2: - jaj, szegény hajléktalan, milyen rossz lehet nekiii

2015. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a fiú is tisztában van vele, hogy megsajnáltad, akkor nincs gond, viszont ha ezzel hamis illúziót keltesz benne (hogy esetleg tetszik neked, szereted, izgat stb.), akkor még nagyobb bajt is okozhatsz. Nekem volt ilyen ismerősöm, mondjuk ő a mai napig nem jött rá, hogy szánalomból szexelt vele egy lányismerőse.
2015. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülye szegény. Ha lenne egy hetem akkor se tudnám összeírni mindazon okokat miért rossz ötlet szánalomból lefeküdni valakivel.
2015. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy szánnivaló vagyok, hehe.
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hunter 13 válasza:
Azt hogy egészségére! :D mindenkivel megtörténik legalább egyszer....
2015. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!