Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondolnátok ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok ezzel az eszközzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátotoknak 14 cm mereven a pénisze, és emiatt gátlásos, kicsi az önbizalma.

És akkor kitalálná, hogy ezentúl használ egy úgymond segédeszközt, amivel 5 centit máris nőne a pénisze?


[link]



2015. jún. 19. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát sok nő kiröhögne
2015. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pszt! ***** válasza:
89%

Azt hiszem pszichiáterhez küldeném. Nem az a lényeg, hogy a barátom mit hisz a farkáról, hanem, hogy én elégedett vagyok-e vele.

24/L

2015. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

...... -.-"

Ha akarsz dugni ezt sürgősen felejtsd el!!

2015. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromi kényelmetlen lehet. Szegényt teljesen kidörzsöli ez a vastag vacak, ráadásul összevissza csúszkálna valószínűleg. 14 cm nem olyan apró farok, nem kell azt szégyellni, inkább legyen 14 cm minthogy ilyenekkel nevettesse ki magát :S
2015. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

nevetséges

24L

2015. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Én elküldeném pszichológushoz, mert ez az önértékelési zavar elég gáz. Mondom ezt úgy, hogy az én páromnak is 14 centi hosszú kb. a pénisze, nem is túl vastag, de mégis tökéletesen kielégítő, sőt, néha még ezzel is képes fájdalmat okozni bizonyos pózokban!
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen típusú eszközök egyáltalán nem gázok! Nekünk is van hasonló, bár nem ebből az ár és minőségi kategóriából.

De ez nem feltétlenül kisebbségi komplexus, önbizalomhiány "gyógyítására" szolgál. Ez egy szexuális segédeszköz, amivel lehet fűszerezni az együttléteket. Mint egy vibrátorral, péniszgyűrűvel, és sok egyéb kütyüvel.

2015. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Ja persze, ez nevetséges, de a nőknek a szilikon mell az nem, mi? :DD
2015. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
az is nevetséges, de azt nem kérdezte a kérdező...
2015. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, tök jó, próbáljuk ki... Persze nem minden szex alkalmával, főleg, hogy szerintem neki ez nem lenne nagy élmény, de nem értem mi a gond vele... Szexuális segédeszköz, ezer féle mást használnak párok az ágyban, ezt miért ne lehetne? :) Hadd szóljon. :) 25/N
2015. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!