Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózt tudnátok ajánlani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózt tudnátok ajánlani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A dolog elég összetett..

1. A terpeszes dolgok (pl a sima fiú a lányon vagy fordítva) nem jönnek be mert egy idő után begörcsöl a combtövem de úgy hogy nem tudom összerakni a lábam csak egy kis idő után és néha olyan inzenzíven fáj is hogy volt már hogy sirva fakadtam. Ez miért lehet? Tudok rá valahogy "edzeni"?

2. Izületi gyulladás van a térdemben és valami olyan kéne ami azt sem terheli..

Valakinek valami ötlet? :)



2015. aug. 18. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A görcsre úgy tudsz edzeni, hogy gyakran nyújtasz, edzel és igyekszel ügyelni a rendes ásványi anyag bevitelre, nehogy az okozza.


Póznak igazából a kedvenceimet tudnám javasolni (Fingom nincs a rendes neveikről, szóval most kitalálgatok nekik valamiket. Biztos van nekik rendes is.).:

- Fordított lovagló póz, amiben megtudjátok azt csinálni, hogy ő teszi terpeszbe a lábát és te zárt lábbal be tudsz ülni. Bár ez cserébe a válladat terheli jobban.

- Finomhangolt kutyapóz, amiben nem térdelsz, hanem fekszel és a lágyékod alá betesztek egy párnát, hogy az emelje meg a feneked. (Ezt lehet tovább cifrázni azzal, ha kimászol az ágy szélére, hogy jobban be tudj dönteni és akkor még mélyebben tud behatolni.)

- Kicsavart misszionárius, amiben ő térdelve terpeszt, te pedig fekszel és vagy az egyik vállára rakod mindkét lábad, vagy külön.


Ezeket én nagyon szeretem, szóval elnézést, ha esetleg kissé bezsongva fogalmaztam itt-ott.


Egyébként most így a helyzetedbe belegondolva, kitaláltam egy pózt, ami nektek még jól jöhet, bár nyilván nekem ezzel tapasztalatom nincs: Ha van egy kényelmes, vastag karfás fotel, akkor ő beül rendesen, te pedig az ölébe átlósan és valamelyikőtök nagyon megerőlteti a végére a hasizmait.

2015. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha van kedved, nézd meg, hogy ezek közül szóba jöhet-e valamelyik, ha elég hajlékony van hozzájuk. (Nem tudom, hogy a másodikhoz szükséges terpesz is már túl nagy-e, amitől begörcsölne a lábad).


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A térdem csak a kisebbik gond.

Igen ugy is görcsölt már be.

A láb a nyakban azért nem jó mert sokkal magasabb,mint ene és úgy nem "ér el"

2015. aug. 18. 23:53
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket. Mindenféleképpen próbálkozgatunk. :)
2015. aug. 18. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!