Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózt tudnátok ajánlani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózt tudnátok ajánlani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A dolog elég összetett..

1. A terpeszes dolgok (pl a sima fiú a lányon vagy fordítva) nem jönnek be mert egy idő után begörcsöl a combtövem de úgy hogy nem tudom összerakni a lábam csak egy kis idő után és néha olyan inzenzíven fáj is hogy volt már hogy sirva fakadtam. Ez miért lehet? Tudok rá valahogy "edzeni"?

2. Izületi gyulladás van a térdemben és valami olyan kéne ami azt sem terheli..

Valakinek valami ötlet? :)



2015. aug. 18. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csontkovácsot.
2015. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cicapóz, farkaspóz.
2015. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Döglött kecske póz akit éppen egy kis makim molesztál!
2015. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kösz, remélem valaki normális dolgot is fog írni
2015. aug. 18. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Kis kifli, nagy kifli, az egyetlen olyan póz, ami most hirtelen eszembe jut, és se terpesz, se térdelés nincs benne.

A görcsre nekem az jön be, ha kérek egy perc szünetet, kinyújtom a görcsölő lábamat, és megfeszítem, lábfejet is, kvázi spiccbe. Két-három másodperc alatt szűnik a görcs.

2015. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ÁÁÁhhh spriccc pumpa-pumpa-puma
2015. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm az egyetlen normális választ. Én is azt szoktam csinálni csak néha olyan hirtelen jön olyan fájdalommal hogy vagy 5 perc mire kiáll belőle, addigra a fájdalomtól meg az idegtől összeszűkülök..
2015. aug. 18. 23:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Hirtelen nekem is csak a kiskifli-nagykifli póz jutott eszembe, ha a térdedet is kímélni kell.


De megpróbálhatnátok a kutya póz helyett azt, hogy a hasadon fekszel (esetleg kis terpeszben) a csípőd alatt egy hengerpárnával vagy összetekert paplannal/takaróval, hogy megemelje a medencédet, a párod pedig hozzád simul hátulról úgy, hogy a könyökein és a térdein támaszkodik, hogy ne nehezedjen rád a teljes testsúlyával.


Ez amúgy is egy jó póz olyan szempontból, hogy a behatolási szög miatt a G-pont intenzívebb stimulációt kap.


A lábaid akkor is be szoktak görcsölni, ha a párod nem nehezedik rád, és nem feszíti kifelé a combjaidat?

2015. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lábaid a nyakában? Blvagy már ez is túl nagy terpesz?
2015. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

rákeresel neten hogy lazító, pihentető pózok, vagy hasonló kulcsszóval kidob egy csomót ott próbálj válogatni ami neked jó.

Remélem megoldódik a problémád :)

2015. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!