Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szégyelnie kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyelnie kell magát egy nőnek mert molett (nem kórosan kövér)? Sok rosszindulattól nehezen talál párt,

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki molett nem kell szégyellni magát! Ha magadat elfogadod olyannak amilyen vagy és jól érzed magad a bőrödbe akkor senki véleménye ne számítson! Sok pali kis nádszálkisasszonyt keres és leszólja a teltebb nőket! Igy valószínüleg nehezebben találsz párt, de azokat akik a külső alapján választanak párt legalább elkerülöd!
2015. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyellni kell, hanem mozogni és formásodni.
2015. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg a szépség ideál a vékony nők, azt gondolom ennek ellenére simán tudsz magadnak part találni. Csak azért nem mindegy, hogy mondjuk 100 férfiról 3 molett lányokat szereti a maradék 97 nem. Ha formasodsz egy kicsit ez az arany javul. Illetve meg az életkorod is fontos 35-40 évesen nehezebb sajnos. De sok sikert kívánok :)
2015. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez korfüggő. Én teltebb alkat vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a 30 feletti férfiak elég jelentős részének bejön ez az alkat, ha egyébként pozitív a kisugárzásod, nőies vagy, szép arcú, stb.

Én mondjuk a tapasztalataim alapján olyan 60-40%-ra saccolom akiknek bejön, és akiknek nem. Én meg nem akarok mindenkinek megfelelni, nekem a 60%-ból bőven elég volt válogatni. :)

(Van barátom, neki bejön az alkatom.)

2015. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi szégyellni való nincs benne. Én 166 cm vagyok és 68kg, nem vagyok épp vékony. Mondjuk szerencsés is vagyok, mert arányos a testalkatom. Most nem szeretnék nagyképűnek tűnni, de engem imádnak a pasik. Jól érzem magam, vidám vagyok. Biztos a kisugárzás is sokat számít.

Igaz, hogy nincs párkapcsolatom, de nem azért mert nem vagyok vékony. És sosem találkoztam még olyan helyzettel, hogy ennek kapcsán valaki rosszindulatú lenne.


27N

2015. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyen! Divat kérdése. Most éppen a piszkafák vannak divatban. De szép számmal vannak pasik akik ezzel ellentétben a nőies nőket kedvelik, részesítik előnyben! Tööbbek között én is. /F.
2015. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!