Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért talál nehezebben magának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál nehezebben magának valakit egy érett nő, akinek nem csak sexpartner kell?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az idősebb korosztályban kell keresgélnie ahol sok a foglalt férfi,ez szerintem természetes.

Hány éves az az érett nő?

2015. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne komoly kapcsolat egy érettebb nővel, még úgy is, hogy fiatal vagyok. A legtöbb korombéli persze szexre hajt maximum. Előbb választanék egy érett nőt bármikor, mint egy korombélit és még csak nem is szexuális indíttatásból!


24/F

2015. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a többséget csak a szex érdekli.Vagy tudja kit/mit akar, válogat és nem talál megfelelőt. N
2015. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját példám alapján azért, mert az érett férfiak többsége párkapcsolatban él, ezért szabadon csak az érzelmileg kiégett, sokat csalódott, frusztált pasik vannak, akik félnek mindennemű elköteleződéstől. Vannak köztük olyanok, akik komoly kapcsolatra vágynak, de én nem találtam megfelelő partnert közöttük... mert ők is kiégettek, frusztráltak, csak másképp. Sokszor éreztem, hogy mindegy, csak legyen már valaki mellettük... én meg nem akartam "bárki" lenni, olyan társra vágytam, aki pont rám vágyik.


Nekem úgy alakult, hogy más korosztályban találtam meg a társam, fiatalabb nálam 8 évvel. Önálló, független férfi, bár voltak csalódásai, de nincs még kiégve, tud és akar szeretni, képes elköteleződni. Értékeli azt, aki vagyok. Csak át kellett lendülni a korkülönbségen - az utóbbi időben az tűnt fel, hogy a környezetemben nagyon is sok hasonló felállású kapcsolatot látok, ahol a nő idősebb közel egy évtizeddel, vagy akár még ennél is többel. Mi bevállaltuk, és nem bántam meg. Életemben nem volt még ilyen jó kapcsolatom, mint most. :)

2015. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!