Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Szerintetek igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintetek igy nagyobb eséllyel talál lányt magának ez a pasi? Esetleg nehezebben mert nagyon görcsöl a dolgon vagyis nagyon erőlteti.

Figyelt kérdés
Pasi aki mindennap azon erőlködik hogy találjon magának csajt. Facebookon,ismerkedős oldalakon sok lánynak ir csakhogy mihamarabb jöjjön neki össze valaki,folyton azon agyal hogy jöjjön össze valakivel. Neten ismerkedik folyton de nem nagyon akar neki összejönni egy lány.
2015. febr. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embereken érződik, hogy mindegy nekik, hogy ki csak legyen valaki. Komoly kapcsolatba meg szerintem így a lányok túlnyomó többsége nem akar belemenni.
2015. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
barátnő (vagy bármi más) nem attól lesz hogy valaki megy ész nélkül és erőlködik. Tudod, kicsit buddhistábban kéne hozzáálni. Állj meg, gondold végig hol a baj Benned. Ha rájössz és tudsz rajta változtatni akkor változz. Egyik nagy gond az erőlködés, de biztos van más is. Egyáltalán meddig jutsz el az ismerkedésben? Lehet, hogy már eleve a netes kommunikációdd nem jó.
2015. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem, mikor magányos voltam, és nagyon jól esett volna valaki magam mellé, sehogyan sem találtam. Aztán már úgy voltam vele, hogy őszintén, szívből sesz***tam. Egyből össze is jött egy álom-pasi (egy ideig volt csak álom :D)

Most pedig úgy vagyok vele, hogy szeretnék kicsit egyedül lenni, jól esik most, erre egy csomó helyes és kedves pasi lézeng körülöttem.

Azt hiszem, ez Murphy.

2015. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Az erolkodest mindenki megerzi sztem.
2015. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!