Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy melltartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy melltartó nélkül látott?

Figyelt kérdés

Tegnap átjött hozzám egy fiúbarátom, csak így váratlanul. Nem számítottam senkire, így csak egyszerűen voltam otthon. Smink nélkül, nyáriruhában, melltartó nélkül. (ami esetemben nem ajánlott, D-s mellekkel)

Az első reakciója:

"Te, nézlek egy ideje, és nem tudom eldönteni, van-e rajtad melltartó"

Kiböktem, hogy nincsen, mert le kellett rohannom ajtót nyitni, és nem volt időm keresni.

Erre: "Csak abból gondoltam, hogy kicsit átlátszik a ruhád. Amugy jó melleid vannak, nagyobb méreteknél már lógni szokott"


Mit kellett volna csinálnom azon kívül, hogy égtem ott 5 percet?


Mindketten felnőttek vagyunk.


2015. aug. 16. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok megint.

Jaa, hogy egyedül élsz...

Azt hittem családtagokkal.

Mindegy, a barátságok elkerülhetetlen része, hogy előbb utóbb látod a másik intim területeit közvetve, vagy közvetlenül.Én láttam már lány haverom punciját is, fedetlen melleit is. Nem azért, mert ő lenne erkölcstelen. Hanem ha elég sokáig vagy valakivel jóban, elő fordulnak esetek.

Mondjuk rám nyitottak szex közben is a nőmmel, és nem az ő teste volt meztelen.(előjátékos-orális)

Ha nem akar innentől rád mászni ezért, ami a normális lenne, akkor nincs semmi baj ezzel.

Sőt, nekem mutatta az egyik lány ismerősöm, haverom a szív műtéti heget, ami rajta van, ami azt is jelentette, hogy látni az egész mellét. De nem volt szégyenlős, és nem is arra voltam kíváncsi, mekkora és milyen neki a cicije.

Csak annyi az érdekes a történetedben, hogy neked most volt az első ilyen intimitást súroló eseted. De nyugi, biztos lesz még pár. Lehet legközelebb te látod meg a farkát neki, vagy egy másiknak.

Amúgy érdekes, hogy ha elmondásod szerint akkora nagy melleid vannak, még nem ereszkedtek kicsit se le. Biztos feszesek... De később, mondjuk 30-35 körül azért meg fog. Mondjuk a legtöbben szeretik látni a nagyot, elég látványos.

2015. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 pinkpancser ***** válasza:
Miért kellett égni? Jó idő van, ilyenkor nem érdemes nagykabátban lenni. Ha meg látott valamit (és van is mit nézni) akkor volt pár kellemes perce. Ha pedig meg is dicsér, azt vedd bóknak :)
2015. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz! És vedd dicséretnek, hogy a méretes cicijeid még nincsenek megereszkedve!

Sok puszi rájuk! /F.

2015. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam titokban tartani, hogy láttam valamit, mert félek, hogy az illetőnek elgázosodik az agya, és véget vet örömömnek, hogy végre valami szépet láthattam.
2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!