Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy melltartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy melltartó nélkül látott?

Figyelt kérdés

Tegnap átjött hozzám egy fiúbarátom, csak így váratlanul. Nem számítottam senkire, így csak egyszerűen voltam otthon. Smink nélkül, nyáriruhában, melltartó nélkül. (ami esetemben nem ajánlott, D-s mellekkel)

Az első reakciója:

"Te, nézlek egy ideje, és nem tudom eldönteni, van-e rajtad melltartó"

Kiböktem, hogy nincsen, mert le kellett rohannom ajtót nyitni, és nem volt időm keresni.

Erre: "Csak abból gondoltam, hogy kicsit átlátszik a ruhád. Amugy jó melleid vannak, nagyobb méreteknél már lógni szokott"


Mit kellett volna csinálnom azon kívül, hogy égtem ott 5 percet?


Mindketten felnőttek vagyunk.


2015. aug. 16. 09:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amugy vékony vagyok (91-65-95), nem azért van nagy mellem, mert túlsúlyos lennék
2015. aug. 16. 09:53
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj? Megdicsérte a melled :D örülj ennek.
2015. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedett benne, hogy ettől felizgulsz és éesz egy kis szex. De nem jött be neki! Hány évesek vagytok és milyen viszonyban?
2015. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben szinte kötelező bókolni.Szép alakod van mégsem tapasztaltad még ezt?

Szégyenlős lány vagy?

2015. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én 21, ő 32

Barátok vagyunk

2015. aug. 16. 10:05
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha van hogy így öltözködsz, ne csodálkozz, ha nem mindenki néz félre a melleidről.

A megoldás, hogy vállald magad vagy ne öltözz így.

Amúgy nem gáz szerintem.

2015. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2015. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6, Szerintem írtam, hogy egyedül voltam otthon, és nem vártam senkit. Nem így járok utcára


7, Nem.

2015. aug. 16. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Ne sértődj meg,de szerintem titkon vártad az alkalmat,hogy így láthasson meg és ne tűnjön szándékosnak részedről.
2015. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
szegény fiú, totál barát zónában van.
2015. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!