Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ovszerrel is lehet elvezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszerrel is lehet elvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Soha nem hasznaltam, mindig szedtem gyogyszert. Viszont most mar nem szedhetek.

2015. aug. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra gyakorlatilag semmi különbség nincs. Mi gumival kezdtük, aztán álltunk tabira, és az egyetlen, ami újdonságként hatott, az a tudat, hogy nincs köztünk a gumi.

Persze van, aki kifejezetten utálja, mert nem érez semmit...


23/F

2015. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

A nőknek nagyjából mindegy, pont azt érzik óvszerrel, mint anélkül. Sokan leírták már itt, hogy nem jó, mert nem érzik a párjukat, csak a gumit, de az a helyzet, hogy a hüvelyben nagyon kevés érző idegvégződés van (ha nem így lenne, nem bírnánk ki egy szülést), ez sokkal inkább pszichés dolog.

A férfiaknál más, őket gyakran zavarja a gumi, de én nagyon sok férfit ismerek, aki kérés nélkül veszi elő az óvszert, mert ez mindkettőnk érdeke, és számukra is élvezetes a szex.

2015. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem nőként ugyanolyan gumival, mint anélkül. Ahogy az első írja: csak a tudat más, meg a végén kifolyik a cucc.

A páromnak sincs baja vele, azt mondta, hogy sok különbséget nem érez.

2015. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőként nem sok a különbség... Férfiként kevésbé élvezetes de a szex is olyan mint a pizza. Ha jó jó ha nem jó akkor is jó.
2015. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gumiban olyan a szex, mint zokniban zuhanyozni.
2015. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gumival dugni olyan, mint kesztyűben gépelni

lehet, lehet, de nem az igazi

2015. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ugyanolyan jo, mint gumival. Es egyebkent elmondasa szerint a paromnak sem.
2015. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!