Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel miben más?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel miben más?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elsőnek csináltam, és akkor nem védekeztünk óvszerrel. Azonban következőnek fogunk, és kíváncsi vagyok hogy miben lessz más? Tehát oké hogy biztonságos. Jobb/rosszabb lessz? Hamarabb/később fogok elélvezni? Normális válaszokat kérek!

2015. máj. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb, bár függ az óvszer minőségétől is. Első alkalomkor vastagabb gumiban csináltam, szinte semmit sem éreztem, viszont a vékonyítottak egészen elviselhetőek.
2015. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nőként semmivel sem másabb :) végre megtaláltuk azt az óvszert,amit tényleg egyikőnk sem érez :)
2015. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik az?
2015. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fura, mert én nőként mondom, hogy egész más. Nem olyan jó. Ha nem vagyok kellőképp felizgulva még kellemetlen is, dörzsöl.

Sok fiúnak eleve lekonyul, ha felveszi. Nem mondom, hogy veled is ez lesz, de legyél rá felkészülve. Persze ez inkább lelki alapú, hiszen folyton hajtogatja magában, hogy mennyire utálja.

Ezzel együtt én hosszú távú kapcsolatban is ezzel védekezem, mert minden mástól volt valami bajom. Ha nincs sok időnk egymásra, inkább orálisan elégítjük ki egymást, meg vettünk síkosítót is. Az az előnye megvan, hogy a párom akármeddig kibírja benne, óvszer nélkül általában előbb elmegy, mint én.

2015. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek? Gratulálok. A következő kérdésed így fog kezdődni: Lehet terhes a ....................
2015. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első négy válaszolónak köszi a hasznos választ. Az 5.-re pedig nem haragszok, hülye és kötekedő válaszok mindíg érkeznek =)
2015. máj. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!