Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ovszerrel vagy anélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ovszerrel vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Lányok gumival vagy anélkül?Tapasztalatok?Előny,hátrány?

kor



2015. jún. 1. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha szednék tabit akkor egyértelműen kényelmesebb óvszer nélkül (na meg pénzspórolás),de mivel nem szedek így marad az óvszer,mert talán ebben bízunk a legjobban és egyikőnk se szeretne 18 évesen anyuka-apuka lenni :)

De amúgy nyilván sokkal jobb érzés nélküle.

2015. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát abból a szempontból nagyon zavaró az óvszer, hogy -legalábbis szerintem- kicsit megöli a hangulatot. viszont nem merném nélküle (habár előfordult már, de az is elé para)
2015. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Tablettát nem szedek ezért csak óvszer.

18L

2015. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Alkalmi szex csak óvszerrel. Párkapcsolatban óvszer vagy kihúzásos.
2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Gyógyszert szedek, így nélküle.

Jobb érzés, és nem is kell vele szórakozni, mint az óvszerrel, így nem öli meg a hangulatot, viszont utána kellemetlenebb törölgetni a cuccot mindenhonnan...

18/L

2015. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokkal kellemesebb anélkül.

Egyrészt valóban nem kell vele vacakolni aktus közben, másrészt más az érzés is.

Na meg, amikor épp ránk jön, és akkor látom, hogy elfogyott az utolsó is...

Egyébként ha a férfi nem önző és foglalkozik a nő egészségével, nem erőlteti a tablettát. Ha elolvassátok a betegtájékoztatót kb. 3 oldalon keresztül sorolják a mellékhatásokat. És még ami rá sincs írva.

Vajon mi az oka annak, hogy a nők 10-20 évig szedik a bogyót, aztán 35-40 évesen jaj, nem lehet gyerekem, jöhet a lombik.

Szóval mérlegelve a pro és kontrákat, én hosszú távú kapcsolatban is az óvszerre szavazok.

Ismertem olyan fiút, aki azt mondta, hogy nem hajlandó felhúzni. Én meg ezek után nem voltam hajlandó lefeküdni vele. Ahhoz teljes bizalom kell. Nem mondom, hogy kérek aids-tesztet, de csak több éves kapcsolat után engedtem, hogy belém menjen a srác.

2015. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tablettát szedek, így alap, hogy gumi nélkül. amíg nem szedtem, kapcsolatban a kihúzós módszer játszott, nem szeretem a gumit.

20L

2015. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem szeretjük a gumit, ezért tabit szedek, így nélküle.

19/L

2015. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!