Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyiben más óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben más óvszerrel illetve anélkül?

Figyelt kérdés

Bnőmnek kell tartania 2 hónap szünetet a fog.gátlóval, és addig ugye óvszert kell használnunk. Csak én még sosem csináltam azzal és nem tudom h milyen. Pontosan arra lennék kíváncsi h milyen hatása van mert nem nagy a péniszem és amugy is éppen elég neki de orgazmust nem tudok vele nála elérni... És nem tudom h az óvszertől esetleg jobban csuszhat amiből következik h még annyit se fog érezni mint eddig.

Előre is köszi a válaszokat.


21/F


2009. febr. 18. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ha a párom óvszert használt, én nem éreztem semmit sem!
2009. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Jó lenne ha megtanulnák az emberek, hogy a péniszméretnek nincs köze a lány orgazmusához ha figyelmes vagy és kényezteted a csiklóját... ráadásul szerintem az óvszer a legelterjedtebb fogamzásgátló módszer, és ne mondd nekem hogy ott az a sok lány és egy se élvez... ;)
2009. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem a mérettem vagyok elfoglalva, csak ez tény...sajnos. és nem én találtam ki meg nem a kisebbségi érzetem váltotta ki... Bnőm előző pasijának mindig sikerült...és hát nagy volt neki...Viszont bnőm azt mondja h nagyon élvezi és h jó vagyok az ágyban stb... Szval nem hinném h ezzel lenne vmi gond :-)
2009. febr. 18. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én nem sok különbséget érzek.Szerintem csak a léleknek jó érzés,hogy még aza vékony gubi sincs köztetek,de amúgy az élvezetet (orazmust) nem befolyásolja. Én mindenhogy el tudok élvezni (csiklóizgatás nélkül!átlagos péniszmérettel)

Nem kell ilyen tényezőkre fogni a dolgot,egyszerűen csak ügyesnek kell lenni és akkor mindenhoyan megy ;)

hajrá, 17-lány

2009. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

* gumi

bocs

2009. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi:-) A hajrával nincs is gond:) meg nem rá akarom fogni én lennék a legboldogabb ha erre fognám rá...csak amikor a bnőd szájából hallod azt h mi van..az már azért más

:(

2009. febr. 18. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a gumit, mert érzéketlenebb tőle a hímvesszőm, de viszont mindennél biztonságosabb úgy hogy kénytelenek vagyunk használni, persze ha nem akarunk kis lurkókat..:)
2009. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon, nekem óvszerben nem megy, pedig már jó párszor próbáltam.
2009. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én óvszerrel tovább bírom, tempósabban tudom csinálni, mert kevesebbet érzek. De nem rosszabb, sőt. Mivel tovább tart, nagyobbat élvezek.

A barátnőd pedig nem a kisebb méret miatt nem tud elélvezni. Mert az nem számít. Ha igazán megismered a testét, és ebben ő is segít neked (anélkül pedig nem megy), akkor lesz siker. Nem kell ebbe beletörődni, hogy kicsi a pénisz, és nem megy.

2009. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és nekem például rosszabb Gumival( mi is tabisok vagyunk) de gyűlölöm a gumit, de tényleg, alig érzek valamit abból ami valójában a párom, idegesít, h néha arrébb csúszik..h azzal is foglalkozni kell h ohh jaj hol is van stb..okés néha jó...mert néha élvezem vele,de 90%-ban nem!:D
2009. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!