Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki csinálta már valamiért cserébe?

Figyelt kérdés
Főként pénzre gondolok de lehet bármi más. Olyat is keresek aki már hónapok vagy évek óta csinálja. Sztorikat gyűjtök. Ha valaki úgy gondolja, írhat privátot. Köszi!
2015. aug. 11. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, 2 darab 4-es erettsegim volt, a tobbi mind 5-os, csak sajnos ez nem fizeti ki az alberlet/ kollegium, tankonyvek es a megelhetes arat az egyetem alatt. Csak a vonatjegyem tobbezer forint volt hetente.
2015. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noren1989 ***** válasza:

7-eske: nem kell magyarázkodni, neked így volt könnyebb, megtetted. Am meg minden nő valamiért cserébe csinálja, sőt, minden ember.

25/F

2015. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én csináltam már pénzért cserébe.
2015. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!