Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki csinálta már valamiért cserébe?

Figyelt kérdés
Főként pénzre gondolok de lehet bármi más. Olyat is keresek aki már hónapok vagy évek óta csinálja. Sztorikat gyűjtök. Ha valaki úgy gondolja, írhat privátot. Köszi!
2015. aug. 11. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sokan fognak vele eldicsekedni ha csinálták is!

Én már találkoztam olyannal aki telefon feltöltést kért cserébe. Megkapta. /F.

2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én már csináltam pénzért.
2015. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írjál valamelyik celeb libának, azok milliárdosokkal lógnak. Biztos öszinte érzések irányítják őket :D
2015. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

En szeretnek ... Nagyon jo anyagi tamogatas lehet.

23l

2015. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
4es vagyok. Fiuk ne privatozzatok. Nem csinaltam soha ilyet. De tetszene a dolog. De biztosan nem itt keresnek ehezz pasit.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Shoppingert cserebe:D
2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Milliot kerestem 2 het alatt Londonban.

Nem erdekel ki mit gondol.

Nekem megerte, mintsem, hogy otthon 90.000-ert napi 8 orat gurizzek, mellette sehova ne tudjak elmenni nyaralni, csak munka hetfotol-pentekig, a teli ruhatarat ugy kisporolgatni, vacak, egeszsegtelen kajat enni, mert masra nincs penz. Folyton a stressz.

Na kosz, inkabb nem.


Egyetemre nem volt penze a szuleimnek, ugyhogy ez van.

Mas gazdag tinipitsak meg mindent megkapnak es minden hetvegen mas pasi f@!rkat sz0pj@k a Dokkban, vagy azok akik 2 gramm spuriert csinaljak ugyanezt, akkor most nem mindegy, hogy legalabb anyagilag profitalok a szepsegembol, ha mar mas elonyt nem adott az elet?


Ja, amugy koszonom, jol vagyok, egy rossz nap utan a penz szamlalasa minenkit felvidit, na meg erre ott van egy gorog nyaralas, buvarkodas, sieles a francia Alpokban, hosszuhetvege Hollandiaban.


Aki meg a gyerekeimrol kerdez, nekem eleg orom az, hogy nekik mindent meg tudok majd adni.

puszi

2015. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ! :D Nm egyszer !
2015. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki kivel mennyiért hol? :)
2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jó lehet lánynak lenni! :)
2015. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!