Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, be mernétek vállalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, be mernétek vállalni, hogy új partneretek van, nem ismeritek az ízlését, de szőrösen hagyjátok a puncitokat az első szex alkalmával?

Figyelt kérdés
Esetleg valamelyikőtökkel megtörtént már? Hogy reagált a partneretek?
2015. aug. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Velem már történt ilyen, mert nekem alapból szőrös a puncim, nem szeretem csupaszon. Szerencsére a fiúnak is ez volt a kedvence, tetszett neki nagyon :D
2015. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Most ez komoly? Inkább fordítva. Én egyből rosszul vagyok ha nőn szőr van (nem kell simának lennie, borosta lehet). Sőt annyira.. hogy akár ott is eltörhet a nőiesség.


Lehet ez az én hülyeségem de ez van. Külső igényeim annyira nem nagyok, sőt... de ez az egy valahogy így nálam alap.


Elég gáz lenne azért szakítani mert hogy a nőm elvesztette a nőiességét a szememben.

2015. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
En meg szuz vagyok, de ezer szazalek, hogy en szorosen hagynam. Ami a bugyin belul van, az elsosorban a csaj dolga, en csak akkor valtoztatnek magamon, ha valakivel mar hosszu ideje egyutt lennek, akit szeretek, es masok az igenyei. Teljesen csupaszon nem erzem jol magam.
2015. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem mertem volna bevállalni, nem érezném jól magam szőrösen. Mondjuk volt olyan partnerem aki azt mondta, hogy a kopaszpunci undi.

Ha nem egyéjszakás, akkor érdemes előtte picit körbejárni ezt a témát.


21/L

2015. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Akinek szőrösen kényelmes, az hagyja szőrösen. Én például senki kedvéért nem vállalnám be, hogy ne legyen teljesen csupasz, de nekem így kényelmes, és ha a partneremnek nem tetszik, akkor sem kap mást. Ugyanígy: aki szőrösen szereti magát, annak sem kell alkalmazkodni a másikhoz.

(Akinek meg mindegy, az beszélje meg a partnerével, hogy mit preferál.)

2015. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként már volt, hogy nem volt teljesen csupasz a lány mikor arra került a sor, de nem is volt hosszú, szóval karban tartotta, de látszott, hogy nem volt erre felkészülve. Ez egy spontán eset volt, emiatt egyáltalán nem is zavart, másra koncentráltam. De mondjuk ha tudná rólam, hogy nem szeretem, ha szőrös, és ennek ellenére mégis úgy hagyja akkor vagy azt érezném, hogy nem igazán érdekli, hogy jó nekem, vagy hogy nem készült fel az alkalomra, kvázi vagy igénytelen vagy ennyire nem törődik a másikkal.
2015. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a szőrös tetszik, a csupasz meg egyáltalán nem, a fazon az elmegy. Egyszer volt olyan bnőm, h közepesen szőrös volt, és szabadkozott h bocs h nincs frissen borotválva. Mondtam neki h nem baj, sőt, nekem jobban bejön ha szőrös. Ennek nagyon megörült h nem kell ezzel kínlódnia és meghagyta. Igaz h nagyon-nagyon szőrös volt neki természetes állapotában, de nekem úgy is tetszett mivel szerettem őt. Szóval ilyen is van. 23/F
2015. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!