Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lesz az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első szex?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt,teljesen megbízok benne,így hát itt az ideje. Lányok,tényleg nagyon fáj az első?Hányadik alkalomnál éreztétek úgy,hogy már nem fáj hanem élvezhető? Mivel izgattátok fel a barátotokat?Előtte kielégíthetem orálisan,vagy ne mert akkor elmegy?

Mivel védekeztetek? Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.Köszönöm:)



2015. aug. 6. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en elsőre nem kaptam be a micsodajat.sőt kezzel se.o foglalkozott velem, en feltem az elsotol így nem mertem. ovszer! nekem nem fájt az elso alkalom:)
2015. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát engem barátom úgy megrakott első alkalommal ,hogy az tse tudtam ki vagyok...
2015. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én esetemben nem volt egy leány álom az első alkalom, a pasim kb azonnal elment amikor belém dugta. Szóval egy kis szúró fájdalmon kívül semmit nem éreztem. És ennyi volt az első élményem!

Gumival védekeztünk.

Aztán szét is mentünk, de nem emiatt.


Aztán megismertem a jelenlegi párom és csodálatos volt vele az első együttlét, nekem vele volt a második együttlétem és nagyon figyelmes volt velem, végig rám figyelt, és nagyon élveztük! :)

2015. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hála Istennek a barátom már nem szűz,tapasztaltabb mint én,tudja mit kell tenni.Az is igaz,hogy először nem lehet tövig,hanem fokozatosan haladni? Akkor én őt ne is izgassam,hagyjam,hogy magától merevedjen neki?
2015. aug. 6. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
a parodtol fugg. ha kell izgatas izgasd.nálunk nem kellett:)
2015. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. aug. 6. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok


Az én exem se volt már szűz, sőt 3 évig volt komoly párkapcsolatban előttem. Szóval mégsem nyújtott semmi jót az ágyban!


De ettől függetlenül neked még lehet jó! :)

2015. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A héten volt az első, én azt hittem meghalok, annyira fájt :) pedig laza másfél órán át húztuk egymás agyát előtte, amikor eljutottunk oda, hogy nem bírjuk...

Utána még másfél óra volt, mire eljutottunk addig, hogy talán a negyede bent volt... szóval hosszú, nehézkes, és mocskosul fájdalmas volt, bár tény, hogy eleve elég szűk vagyok, a tampon gondot okoz, illetve barátom... hát,nem hinném hogy a vékony kategória..

VISZONT eszméletlenül szép élmény volt, hiszen együtt voltunk, szeretjük egymást, figyelt rám, és tudom, hogy ennél csak jobb lesz.

(tényleg, a második már teljesen élvezhető volt az első 20 perc után :)) )

Nálunk az, hogy felizgassuk egymást annyira, hogy..nos akarjuk egymást, már egy két vadabb csókkal,a hátának simogatásával megvan/volt

Nálunk spec. ment az orál, de azt csináltuk már előtte is, de nem élvezésig, hiszen.. nem tudtuk mire számítsunk, nem akartuk , hogy előbb vége legyen, mint hogy elkezdenénk :) ezt úgyis kitapasztaljuk idővel...

MINDENKÉPP HASZNÁLJATOK ÓVSZERT. Egyrészt, hiába bízol benne, betegségek, stb, másrészt nem hiszem, hogy az első pár alkalom előtt gyógyszert kellene szedni,a megszakításos verzió meg...nem biztonságos :)

Egy tanácsot tudok adni: ÉLVEZD. ne legyél szégyenlős, add át magad, hagyd, hogy bevezessen a jó dolgokba, és ha valami nem megy, akkor ne tekintsétek kínosnak, meg tudjátok oldani, csak türelem, vagy akár humorérzék :))

és nyugodtan szólj neki, hogy mikor mehet tovább,stb, mert az sem jó, ha hirtelen ér az összes fájdalom.

2015. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi is totál szerelmesen feküdtünk le anno a barátommal. mi előtte csináltunk már jó ideje orált,ő is nekem én is neki

szerintem sokkal jobb ha előtte te is kényezteted ne csak.ő. ő is jóban ki lesz készülve és te is jobban ellazulsz tőle

az hogy fáj e szerintem egyénfüggő,én nem voltam szűk de a barátom méretei elég nagyok. nekem fájt az első, és mivel a fájdalom miatt csak rágörcsöltem a dologra végül leállítottam.

nem olyan volt mint elképzeltem, de nem bántam meg,mert soha nem felejtem el azt a pillanatot amikor először bennem volt.

utána újra próbálkoztunk, nekem kb az első 7-8 alkalommal volt még az elején hogy fájt , de a második alkalommal.már tudtam élvezni

azóta eltelt 2 év, még mindig szeretjük egymást és fantasztikus szexuális életünk van!

remélem tudtam kicsit segíteni

2015. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi úgy keféltünk az első alkalommal, mint a nyulak... :-)


Nem érzett semmi fájdalmat, hanem annyira élvezte, hogy még nevettünk is közben... :-)


Egész egyszerűen azért, mert szerettük egymást, és a szex csak a kellemes plussz volt... :-)


Tehát a kérdésre a válasz: majd utánna megtudod! :-)

2015. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!