Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
szex után megkérdeztem a barátnőm hogy milyen voltam mire ő hogy aranyos voltam ez mit jelent nálatok jó vagy rosz?
2015. aug. 9. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ,hogy aranyos volt a kukid ..ami annyit tesz pici és kegyetlenül rossz, sajnálom :(
2015. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet arra ertette hogy figyeltel ra, teljesen kielegitetted, nem vadultal, csak szeretkeztetek. persze ezt nem tudom, de szerintem nem feltetlenul jelent rosszat. ha a peniszedre mondta volna hogy cuki/aranyos az mar nagyobb aggodalomra adna okot :D
2015. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sose mondtam azt hogy aranyos. Nem is tudom hogy lehet ez aranyos. Ha nem volt olyan szuper

akkor annyit mondok hogy jó volt, ha szuper akkor hogy ez eszméletlenül jó volt. az hogy aranyos hátt... szerintem nem akart megbántani.

2015. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én akkor mondanék ilyet, ha egy érzelmesebb szeretkezésben volt részem. És kell az IS.


Amúgy meg nem kell túlagyalni, mert simán lehet, hogy a barátnőd csak nehezen fejezi ki magát. Tőle kellene megkérdezned, hogy ez nála pontosan mit is jelent...

2015. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!