Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz felszedni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz felszedni egy duci nőt?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs baj a csajozással, csak nekem edzett testem van, kockahas stb. szóval lehet hülyén érezné magát az adott szituációban nem?


Duci nő alatt meg olyanra gondolok, akin van felesleg, nem szimplán telt.


Valami taktika? Szexelni akarok csak... esetleg tartós kapcsolatként. De valahogy amikor meglátok egy ideális lányt, mindig furcsán érzem magam, hogy ő kővér én sovány és hogy ez őt feszélyeztetné... így inkább keresek egy átlagos/edzett csajszit.


2015. aug. 8. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor váljék kedves egészségére!
2015. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ugyanugy mint egy átlag/edzett csajt. vagy talán könnyeb is mert általában nincs akkora önbizalmuk.
2015. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én benne lennek de nem vagyok olyan kövér csak telt inkabb de sztem siman buknanak rad mert en meg pont mindig arra gondolok hogy na milyen sexy egy kockahas stb srac de hat ő biztos csak ilyen diétázós csajszikkal nyomul én meg imádok enni
2015. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy el kell érned, hogy ne érezze magát az alkata miatt rosszul. Kezdésnek elég lesz, ha te nem zavartatod magad emiatt! :)
2015. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma hazafele jövet láttunk egy elég jól kigyúrt csávót és mellette egy kb 100-120 kilós elég széles csajt...húgom meg is kérdezte, hogy "hogy lehet egy ilyen csajnak ilyen pasija?" :D


lehet inkább csak téged feszélyezne a dolog :) sok túlsúlyos dagadt nőt (nem nőiesen telt akin kis plusz van hanem akin nagyon sok) egyáltalán nem zavarja, hogy Jabbát látják benne sokan, ő szerinte ő tökéletes, gyönyörű és akárkit megkaphat :)

2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ugyanaz mint mindíg...jellem függő..lehet könnyű...könnyen kapható...vagy komoly csaj..aki nehezebb eset...
2015. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"furcsán érzem magam, hogy ő kővér én sovány és hogy ez őt feszélyeztetné"


Nem attól félsz, hogy őt ez feszélyezné. Alapból téged feszélyez. Ha nem lenne ezzel problémád, fel sem tetted volna a kérdést.

2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

engem dehogy feszélyez, csak én jómegjelenésű srác vagyok, és aki pl. nekem tetszik sokszor a szemembe se néz, vagy ilyesmi.


képtelenek elhinni hogy meg akarom őket dugni, inkább azt gondolják játszani akarok velük (azaz érzelmileg bántani)

2015. aug. 8. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes olvasni,hogy ilyen is van.:)


Nekem nem volt még barátom,de ha olyanra kerülne sor,hogy a párom sportos lenne,nem a köztünk lévő különbség zavarna,hanem az,hogy mit gondolnak mások.Mármint,kb mint amint előttem írtak,hogy az emberek együtt látnának vele,és arra gondolnának,hogy mégis mit keres egy ilyen pasi egy olyan csajjal?Az ilyet ki sem kell mondani,ha valaki erre gondol,már a tekintetén látszik.És ezzel azt sugallja a csodálkozó ember a ducinak,hogy ő nem elég jó.Nem elég jó egy ilyen férfihoz.


A többi opciót,ha jól láttam,leírták már előttem,úgyhogy csak annyit tudok tanácsolni,hogy a választottad mindenképp biztosítsd arról,hogy kívánod,és számodra az alkata nem akadályozó,hanem izgató tényező.Még akkor is,ha csak szexre mész.A duciknak alacsony az önbizalmuk,így ott lehet rájuk hatni.

2015. aug. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
%minél ducibb annál nehezebb%
2015. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!