Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félnek a duci lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a duci lányok pasizni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
mert ducik
2015. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mert félnek h csak az arcukba röhögne aki pl szmára a világot jelentette
2015. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert a média, a közösségek elhitetik, egy idő után pedig ők maguk is elhiszik hogy nem szép aki nem teljesen zsírmentes. pedig a nő természetesen gyönyörű, szerelemre és csodálatra méltó külső és belső tulajdonságai alapján is. Ha egy nő alap adottságai miatt vékony, akkor ő úgy a legszebb. Ha van rajta 5 kiló alapból, akkor ő úgy a legszebb ahhoz képest, amit ki tud hozni saját magából.

Amúgy én örülök, ha egy nő nem "pasizik" hanem mutatja a tetszése jeleit és hagyja magát meghódítani.

2015. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyetértek, de szerintem az szörnyű, hogy tudatosan törik le sok értékes és szép ember önbizalmát
2015. júl. 31. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok megint. Van benne logika. Ha elégedetlen egy nő, veszi a fogyasztó szereket, veszi a dvdket, rosszabb esetben fogyasztást ígérő gyógyszereket és így jobban megéri a különböző gyáraknak. Ha elégedett magával és az életével, nem vesz szinte semmit, ami felesleges.Nem az embereknek jó ez így, a nagy cégeknek...
2015. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
az a baj hogy nem félnek :S
2015. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert félnek. mert azt hiszik, és a csávók is mondják, hogy az már nem értékes ember, nem jó nő, egyáltalán nem is nő, akin van pár kg felesleg. most nem is a duci kategóriára gondolok, hanem mondjuk azokra a csajokra, akiken van kb. 5kg plusz súly, és akkor már koplalásba kezdenek, meg pár év után étkezési zavarosak lesznek, mert volt rajtuk ennyi, lefogyták, de még mindig kövérnek látják magukat. sose lesznek elégedettek.
2015. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szexuális tartalom a formákban erősen megtalálható . A divattervezők többnyire zavart vagy homo tartalmakkal bírnak , ezért a soványokat futtatják . A férfiak ezt megszokják és a telt idomoktól elfordulnak . A szép körte mell már tőgy a duzzadt mellbimbó meg visszataszító lett ...
2015. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rajtam van 10 kg felesleg. Kiskoromban kimondottan kövér voltam, sokat csúfoltak, ami nagyon mély nyomot hagyott bennem. Kb. most kezdek magammal úgy ahogy megelégedni, de tudom, hogy még fogynom kéne ahhoz, hogy egészséges súlyom legyen. Ma már nem mondom magam félénknek, sőt, de még mindig nem volt semilyen párkapcsolatom sem, épp a múltam miatt. Sokáig hittem azt, hogy, ha 2 ember nevetett a közelemben, akkor a poénjuk középpontjában én állok. Hiddjétek el, nem volt könnyű időszak. És itt, a gyk-en is olvasok sok gusztustalan kommentet a duci lányokról, de fogadni merek, hogy a kommentelők nem is tudják elképzelni azok életét, akiket kritizálnak.

Az utóbbi időben viszont sok bókot kapok, sokan kérdezik, hogy hogy lehet, hogy egy ilyen szép lány, mint én vagyok egyedül van. És ez önbizalmat ad, hogy mégsem vagyok én a társadalom legallja a súlyom miatt. De kezdeményezni én nem mernék még mindig. Pedig lehet ez lenne a kulcsa annak, hogy rámtaláljon a szerelem. Viszont hiszek benne, hogy minden okkal történik, és a múltamból erőt tudok meríteni. Végülis azt mondják, hogy ami nem öl meg az megerősít.


21/L

2015. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!