Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudozás, színészkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudozás, színészkedés nélkül nincs szex? Mármint férfinak?

Figyelt kérdés

Egy nő csak akkor megy bele a szexbe, ha 100%-ig biztos benne, hogy tetszeni fog a férfinak a teste, sőt az lelkesedni fog érte.


A hipergámia miatt azonban azt a nőt, akiért lelkesedem, aki tényleg tetszik, nem kaphatom meg, mert ő nálam (és önmagánál is) kategóriákkal jobb pasira vár.


Szóval, ha szexelni akarok, lejjebb kell menni igényekben, ami természetes és érthető, mivel egy nekem tetsző nő valóban kaphat nálam jobban kinéző pasit szexre.


Akkor viszont ott tartok, hogy rászánom magam arra, hogy megdugjak valakit, aki nem tetszik, de ő is nemet fog mondani, mert nem érzi rajtam a lelkesedést.


És valóban, még a közepes, dagi, csúnya lányoknak is ezerrel udvarolnak kockahasú jóképű pasik.


Akkor viszont ha férfiként az átlaghoz tartozol, vagy nagyon leadod az igényeidet, amikor is nem fog már felállni a nőre, vagy fizetsz a szexért, vagy beiratkozol a színitanodába, hogy előadd egy noname semmilyen csajnak, hogy Te egész életedbe rá vártál, és a 3,5MRd nőből ő a legszebb számodra?


Kérem komptenes személyek válaszát.


Nem kompetens aki:

-nő (sosem kellett férfiként nőket hódítania)

-jó kinézetű férfi (kb. semmit se kell tennie a szexért)

-fiatal férfi (első barátnőjével van együtt, és rózsaszínnek látja a világot)



#szex #színészkedés #hazudozás #hipergámia #eluastítás #szintelmélet
2015. aug. 8. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Borzasztóan szarul állsz hozzá a dolgokhoz.
2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na, miért, mitől függ a siker, hogy összeillünk-e horoszkópban?
2015. aug. 8. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudod, egyik lányismerősömet tudom idézni. Ő tökéletesen tudna erre a kérdésre válaszolni.


Ha teszem azt teljesen átlagos az arcod és úgy mész oda hozzá mint egy nyuszi, döcögsz, nem tudod mit csinálj, dadogsz, össze-vissza beszélsz, a szemében egy ronda disznó leszel.


Ha úgy mész oda hozzá ugynolyan kinézettel mint aki azt hiszi magáról, hogy a világ legjobb pasija és előadod hogy na szia, és tényleg domináns vagy, nem hülye!!!, akkor viszont egy irtó jó pasi leszel a szemében.


A kérdés szerint nem vagyok kompetens mivel jó kinézetű férfi vagyok - szerintem nem de mindegy - mivel nem sok mindent kell tennem az ingyen szexért... (nem ugyanazon nővel.)

2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

"Szóval, ha szexelni akarok, lejjebb kell menni igényekben"


Inkább több embernél kéne próbálkozni!


"És valóban, még a közepes, dagi, csúnya lányoknak is ezerrel udvarolnak kockahasú jóképű pasik."


És akkor mi van? Az az ő dolguk. Ők náluk próbálkoznak, te a "jobbaknál". Arra még nem gondoltál, hogy mindenkinek más az ízlése? Vagy esetleg arra, hogy ő nem csak szexelni akar, hanem tényleges kapcsolatot, és azt a személyt tartja szimpatikusnak?

2015. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy mennyire nézel ki jól, mennyire vagy magabiztos,humoros, mennyire vagy FÉRFI, légy ápolt, stílusos, kedves! Igaz,van olyan nő aki a bunkókat komázza..

Ez a te részed, de ha a nő nem akar szexelni akkor nem fog. millió variáció van.. van aki egyből szétteszi a lábát, van aki húzza az agyadat, és van akinek van egy konkrét időszak ameddig nem engedi..


Ha arra vágysz, hogy egyből széttegye valaki a lábát akkor menj ku.rvázni.Az igényeket meg SOSEM szabad leadni..


22F

2015. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor a siker táplálkozik az önbizalomból, és nem fordítva? Ezt akarod mondani?
2015. aug. 8. 18:06
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, azt hogy mennyire nézek ki jól, azt valamennyire beletettem a kérdésbe, nyilván nem, különben nem lennének ilyen gondjaim. Azt, hogy mennyire vagyok férfi, nem lehet értelmezni, mert ez nem konkrétum, mindenki azt gondol bele, amit akar. Én azt mondom, 100%-ig az vagyok, de egy olyan nő, aki mondjuk a kigyúrtakat szereti, vagy csak a motorosokat, vagy csak a piercingeseket és tetováltakat, annak nyilván nem.
2015. aug. 8. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, még midnig azt mondom legyél önbizalomdús de kevésbé jókinézetű férfi, mintsem jókinézetű férfi és önbizalomhiányos.
2015. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kinézet valóban mindent eldönt. Sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, nem véletlenül még egy randira sem jött el velem soha egy lány, pedig rengeteget próbálkozom, pedig lassan 29 éves vagyok.
2015. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"És valóban, még a közepes, dagi, csúnya lányoknak is ezerrel udvarolnak kockahasú jóképű pasik."


Ez megint egy ostoba általánosítás. Aki jópasiként kénytelen beérni a moslékkal azzal valami probléma van.

2015. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!